Zahradnická 72, Příbram
Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a moc se mi u ní líbilo. I proto jsem si ji vybrala za pediatru pro své dva kluky. A jsem spokojená. Paní doktorka je ochotná, vše vysvětlí. Stejně tak sestřička - to je hotový poklad :-).

K paní doktorce jsme chodily jako děti a máme na ní i její sestřičku jen ty nejlepší vzpomínky. Rády jsme k ní chodily. Vždy byla vstřícná, ochotná a milá. Kockovi

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodívala v dětství a mám jen ty nejlepší vzpomínky. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Výborný, přátelský přístup, velice schopná lékařka. Doporučuji.

Velmi svědomitá lékařka

Velmi dobrá dětská lékařka, všem vřele doporučuji. Příjemné vystupování, vřelý přístup k dětem.

Doporučila vám něco jiného než Paralen a Bromhexin?

Ž

Nejlepší dětská doktorka, kterou jsem poznala!!! Ať měli děti co měli, vždy si stím věděla rady a vždycky je dostala i z nejhoršího. Prostě jí patří veliký dík a všem jestli můžu tak doporučím, protože je opravdu jedinečná! Takový lékař se v dnešní době těžko shání.

S paní doktorkou jsem velice spokojená moje holčičky jí mají rádi a mohu s ní probrat sebemenší problém je ochotná a vstřícná. Vřele ji doporučuji.

Pani doktorka je ta nejlepsi co jsem poznala ,lidsky pristup velice ochotna a mila moc nam pomohla .DEkuji Dvorakova

Výborná lékařka s lidským přístupem,skvělý diagnostik.Děkuji vám paní doktorko a jen tak dál!