Ord. lékaře specialisty-děts.psychiatr
Fügnerova 1, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty-děts.psychiatr Jiný

Chodila jsem k ni nekolik mesicu v 17 letech. Me problemy vygradovaly nebezpecnym ubytkem vahy, nespavosti, utekem z domova a sebeposkozovanim. Hned prvni setkani jsem dostala konska antideptrsiva - spala bych 24/7, nebyla jsem schopna fungovat jinak, nez se dojit vycurat (a to jsem si vzala polovicni davku oproti predpisu). Nicmene mi leky nechtela zmenit, takze jsem je vysadila uplne. Neustale jsme probiraly jeden problem z celeho zastupu toho, co bylo spatne a o cem jsem se chtela (POTREBOVALA) bavit. Kdyz me to omrzelo, prestala jsem s ni vicemene komunikovat, coz vygradovalo v otazku "Mas pocit, ze je jeste potreba, abys sem chodila?" "Ne." A tim se nase cesty rozesly.

Je to moc hodná paní doktorka. Vždycky mi dokázala skvěle poradit a hlavně pomoct. Tenkrát jsem se dostala až na úplné dno a nebýt paní doktorky,nevím jestli bych tady ještě dnes byla... Strašně moc mi pomohla a za to jí děkuju!

Paní doktorka mojí dceři vůbec nepomohla a na můj dotaz, co mám s dcerou dělat, s jejím chováním, odpověděla, že si mám koupit knížku a pomoct si sama. Můžu Vám tedy doporučit knížku "Problémové dítě v rodině a ve škole", ale paní doktorku nedoporučuju...
Dcera k ní nerada chodila, myslím, že děti vycítí, když se někdo přetvařuje. Paní doktorka by se měla zabývat spíš dospělými. Začali jsme jezdit k jinému lékaři stovky kilometrů daleko a dcera je zdravá a spokojená.

LASKAVÁ, S POCHOPENÍM, NTLAČILA NA MĚ A DVAKRÁT MI HODNĚ POMOHLA Z DOCELA SLUŠNĚJCH SRAČEK. VLÁĎA