Štefánikova 7, Nový Jičín
Odborný lékař kožní

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Tato lékařka mi chce léčit infekční zánět, který už mám léta, a nezabarala mi žádná jimi psaná antibiotika na psychiatrii. Testy citlivosti za těch sedm let neudělali, ale až po šesti letech, co to mám v Olomouci, kde vyšlo, že je rezistentní, případ jeden z tisíce. Nevěří tomu, asi to nechápe, a tvrdí, že si tam infekci zanáším sama, a nedošlo jim že to musí ven, že to roste a mám z toho nevolnosti a bolesti, že je tam zánět, jak bylo histologií potvrzeno. Tito odborníci klidně o někom, o kom vědí houby se uchylují k tomu, že prohlašují takové věci o mé osobě, že mi je z nich jen zle, a na tu psychiatrii ať zajdou oni, když píšou na infekci brufen, když mám hypochronní anémii a vysoký tlak. Už z brufenu kolabuju a vyhazují mě z ordinace se špatně schovanou nervozitou.

Jak může primářka!! nemocnice vykonávat soukromou praxi tak, když se dostavíte s kožním problémem a ona se na něj podívá jen tak "od stolu". Prostě to by jeden vyletěl od kožního. A to čekání, jsem objednán na určitou hodinu, příjdu o hodinu dříve a dostanu se na řadu za dvě hodiny. Nikdy více!!!!!!