Běžný termín

EKG - hodnocení el. aktivity srdce v ordinaci +5 Více

Laboratorní odběry

Očkování

Pravidelné preventivní prohlídky

Ordinace Sysmed s.r.o. zabezpečuje komplexní péči v oboru všeobecné praktické lékařství. Jedná se především o soustavnou péči o naše registrované paci...

• Hypertenze
  • Nekomplikovaný diabetes mellitus 2.typu
  • Infekty dýchacích cest, chřipka

• všeobecný praktický lékař

Běžný termín

Dispenzarizace pacientů s nekomplikovaným diabetes mellitus

SYSMED, s.r.o.

EKG - hodnocení el. aktivity srdce v ordinaci

Laboratorní odběry

Očkování

Pravidelné preventivní prohlídky

SYSMED, s.r.o.

Péče o pacienty s akutním/ chronickým onemocněním

Stanovení CRP, INR v ordinaci metodou POCT

Umístění: SYSMED, s.r.o.

Nutně jsem potřebovala potvrzení o vstupní prohlídce do zaměstnání. Po přečtení recenzí jsem šla zkusit paní doktorku Sedlákovou, jestli mi ho napíše. Sestřička byla moc milá a vyšla mi vstříc. Paní doktorka je velký profesionál, milá a usměvavá. Bez problémů mi potvrzení napsala a dokonce si mě k sobě zaregistrovala, i přesto, že nové pacienty přijímá jen velmi zřídka. Určitě doporučuji.

Umístění: SYSMED, s.r.o.

Za paní doktorkou dojizdim přes celou Prahu, protože lepší bych u nás nesehnala.Je milá, vždy pomůže nebo odešle na odborné vyšetření.

Umístění: SYSMED, s.r.o. zdravotní vyšetření a prohlídka

Doktorka na mě udělala dobrý dojem díky své osobnosti a klidné povaze,
Jistě má velké znalosti v oblasti kardiovaskulární medicíny, a to nejen díky své praxi v Motolské nemocnici.

Umístění: SYSMED, s.r.o.

Paní doktorka je hodně profesionální, schopná a zároven milá a trpělivá. Hned mi pomohla když jsem měla zdravotní potíže a kontroly proběhly v pořádku. Sestřička je organizovaná a čekání doba je minimální. Doporučuji!

Umístění: SYSMED, s.r.o.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je znát, že má za sebou několikaleté zkušenosti z nemocničního oddělení - je pohotová a schopná včas určit přesnou diagnózu. Navíc velmi ochotná a milá. Pokud bylo třeba, neváhala mě poslat na specializované vyšetření.
Ordinace je moderně vybavená - EKG a CRP k dispozici. Také díky organizačním schopnostem sesřičky je doba čekání minimální.
Jsem ráda, že máme u nás takové odborníky a ráda doporučuji!

za mě spokojenost, od vstupní prohlídky až po standardní léčbu( u mě jen chřipka).
Milý přístup sestry i paní doktorky.
Vybíral jsem lékaře podle dostupnosti z ČM a podle referencí. Nespletl jsem se.

Realista, lidsky pristup, vyborne jednani!!! Vrele doporucuji:-) Pani doktorka poradi, CRP odebere na miste a bez doplatku. V pripade potreby zajisti vysetreni u specialisty.

přijemný, inteligentní realista.. krása.. :-) nejedná s Vámi přes stůl, vyšetří, doporučí, poradí.. v případě potřeby zašle rovnou ke specialistovi..

Nebývám často nemocný, ale pokud už svého praktického lékaře navštívím, očekávám profesionální přístup, rychlou základní diagnostiku, doporučení ke specialistovi a nechci vysedávat hodiny v čekárně. Paní doktorka a její zdravotní sestra tvoří sehraný tým, který zcela naplnil mé očekávání. Paní doktorku jsem si vybral z několika prozaických důvodů:
1. Nemám rád mladé začínající lékaře ani staré lékaře těsně před důchodem.
2. Hledal jsem praktika v dojezdové vzdálenosti.
3. Líbila se mi profesionální úroveň webové prezentace s možností registrace on-line.
Na paní doktorce je vidět, že před praxí praktického lékaře působila v nemocnici a odtud plynou její diagnostické zkušenosti, efektivita rozhodování a komunikační schopnosti. Milá sestřička s organizačním talentem jen umocnila pozitivní dojmy z návštěvy.

Paní doktorka Sedláková je moc milá a pečlivá, neváhá odeslat ke specialistovi, když je potřeba (i sama toto vyšetření objednala) a navíc se u ní na ošetření nečeká dlouho. Příjemná je i její sestřička. Zkrátka - profesionální přístup, jak má být!

• Hypertenze
  • Nekomplikovaný diabetes mellitus 2.typu