Marie Rosecká, gynekolog Praha

Gynekolog Více

Lhotská 2072, Praha
GYNREA s.r.o.

Umístění: GYNREA s.r.o.

Paní doktorka je dokonalá v přístupu i pečlivosti, starala se o mě léta. Bohužel už ordinuje jen jeden den v týdnu a gynreu převzal začátkem roku 2018 nějaký mladý lékař, kterého neznám. Mám raději, když se o mě stará lékařka žena, takže asi budu hledat novou ordinaci. Škoda. Paní doktorka už se zřejmě chystá do důchodu, nebo co, v každém případě jsem jí vděčná za léta profesionální péče. Kéž by každá ordinace byla vedena jako ta její.

K paní doktorce chodím již 21let a musím říct, že lepší doktorku neznám.Pečlivá, laskavá, milá a hlavně lidská. Co se týče sestry mohu říct, to samé. Nikdy se mi nestalo za tu dobu, že by byla neochotná nebo zlá jak píší pacientky. Vřele doporučuji.Iveta R.

Moc milá , trpělivá a hlavně pečlivá paní doktorka. Neměnila bych.

Na to, že jsem dnes měla první prohlídku u gynekologa vůbec, absolutně zničila moje předsudky a obavy z gynekologie!
Tak hodnou doktorku jsem již dlouho nezažila a jsem si jistá, že u ní zůstanu, co nejdéle to půjde.
A co se týče diskuzí o sestřičce, zažila jsem i horší :-)
S obrovským kamenem spadlým ze srdce říkám, že tohle je ta správná volba! :-)

K paní doktorce Rosecké jsem přešla před rokem od paní doktorky Barešové, protože jsem s léčením MUDr. Barešové nebyla spokojena. Chodila jsem tam cca 3 roky na kontroly a vždy, kdy přišly výsledky mi MUDr. Barešová řekla, že to není úplně dobré, ale abych přišla za 3 měsíce na kontrolu a tak jsem tam chodila 4x ročně 3 roky. Po 3 letech mi MUDr. Barešová řekla, že mi udělá speciálnější vyšetření za 500 Kč. To se mi vůbec nelíbilo, jelikož se tam platí ještě roční poplatek za nic, protože při kontrole se platí vše ostatní, jak poplatek 30 Kč, tak i zrcadla apod. Proto jsem hledala jiného lékaře a dostala jsem doporučení na MUDr. Roseckou. MUDr. Rosecká byla velice příjemná, milá a ráda mě přijala. Jakmile dostala výsledky z mého vyšetření, odeslala mě na specializované pracoviště na další vyšetření a poté jsem skončila na zákroku v Motole, kde mi řekli, že jsem měla už 3.stupeň (nejhorší) před rakovinovým stádiem a že jsem přišla na poslední chvíli. Takže jsem moc ráda, že jsem k MUDr. Rosecké přešla, protože mě zachránila před rakovinou. Nechci ani domyslet, jak by to dopadlo, kdybych zůstala u MUDr. Barešové.

K paní doktorce Rosecké chodím už spoustu let a jsem s ní nadmíru spokojená. Je to milá ženská, užasný člověk a jako doktorka ví, co dělá, a vždycky a s ochotou poradí, ať už jde o cokoliv. Přála bych si víc takových přátelských lidí ve zdravotnictví! Bohužel, s názory na sestřičku musím souhlasit. Ne vždycky má náladu a ne vždycky je její chování adekvátní.

Nejlepší gynekoložka, kterou jsem zažila (a to jsem jich měla dost). Veselá, příjemná, ochotná, trpělivá a naslouchající. Konečně se nestydím mluvit o problémech, aniž bych byla označena třeba za simulanta nebo odbyta nezájmem.

Jsem moc ráda, že jsem paní doktorku před lety objevila a můžu k ní chodit. Je pečlivá, milá a trpělivá. Vyšetření je vždycky jemné, můžu se na cokoliv zeptat a vím, že dostanu odpověď. Takhle by to mělo vypadat v každé ordinaci. Rozhodně tuhle ordinaci doporučuji maminkám, které váhají, komu svěřit do péče dospívající dceru... Se sestřičkou jsem nikdy žádný problém neměla, je rychlá, praktická a vstřícná. Nikdy jsem tam neproseděla v čekárně dlouhou dobu (jako kdekoliv jinde) , čas objednání se tam dodržuje.Nikdy mě neodmítnou ani s akutními potížemi. Při tom návalu objednaných pacientek, telefonátů, akutních případů a těch, co chtějí "jenom recept" obdivuju, že to sestřička s paní doktorkou stíhají a přitom mám vždycky pocit, že se mi věnují. Je to první ordinace, kde jsem 100% spokojená, moje dlouholeté potíže se díky paní doktorce zredukovaly, prošla jsem vpohodě těhotenstvím a po porodu jsem měla jistotu, že mám veškerou péči, která je potřeba.
Helena D.

K MUDR. Rosecké chodím dlouhá léta, a nikdy mně nezklamala. Doporučuji všem ženám a maminám, kteří si nechtějí dělat hlavu, zda by měli znát názor ještě jiného lékaře.

Hodnocení na paní doktorku jsem již psala, je báječná, profesionálka s milým a vstřícným přístupem a opravdu se divím, že je tu tolik špatných názorů na práci sestřičky.
Já osobně jsem byla vždy - a to tuto paní doktorku navštěvuji cca dvacet let - bezvadně objednána, po telefonu i při osobním jednáním byla sestřička vždy bezproblémová, pohodová, profesionální, rychlá a věcná. Absolutně jsem s ní nikdy neměla žádný problém.