Marie Rosecká, gynekolog Praha

MUDr. Marie Rosecká

Gynekolog Více

Lhotská 2072, Praha
GYNREA s.r.o.

Paní doktorka Rosecká je milá a ochotná, pomůže a poradí, nemám k ní naprosto žádné výhrady. Sestra je ale naprostý protipól, nesympatická, neochotná a drzá. Je na ní vidět, že ji kontakt s pacientkami vyloženě obtěžuje a práce, kterou vykonává, ji víc než nebaví. Proto opravdu nechápu, z jakého důvodu se stále nachází tam, kde se nachází. Podle předešlých komentářů už paní doktorka kvůli téhle milé osobě o nemálo pacientek přišla a i já se ode dneška řadím mezi ně. Za tu zkaženou náladu mi to opravdu nestojí.

K paní doktorce jsem chodila 6let. Paní doktorka byla moc příjemná, ochotná, dalo se s ní mluvit i o sexuálních problémech a mé léčení spojovala i s léčbou mého partnera. Ovšem pouze když jsem se k paní doktorce dostala. Doktorka profesionální, ale ta zdravotní sestra, ta mě donutila od paní doktorky odejít. Nepříjemná, arogantní až zlá. Strašně dlouhé objednávací lhůty a při akutních potížích i přes zaplacený nadstandartní služby mě nevzali dříve jak za měsíc a déle. To už jsem si poradila v lékarně a babskými radami sama, ale nevyléčila se nikdy dostatečně, při kontrole se samozřejmě už nic nenašlo, ale během měsíce se mi to vrátilo zpět a tak docházelo k častému opakování a léčbě žádné. Dnes už jsem u paní doktorky Vetešníkové-koubové a jsem nadmíru spokojená.

Pani doktorka Rosecká je odborník ve svém oboru, mám to štěstí, že mohu být její pacientkou. K sestřičce se vyjadřuji na rozdíl od jiných pozitivně. Vždy při návštěvě spěchám, sestřička zpracovává práci rychle, nevypovídává se a nás pacientky nezdržuje. V čekárně pokud přijdu na čas se nezdržím.
Obě dámy jsou úžasné a zaslouží si obdiv nikoli kritiku. Pacientka Vilma

Nemohu se ztotožnit s hodnocením paní doktorky, že je výborná a skvělá, znám rozhodně lepší paní doktorku, bohužel se mi odstěhovala a tak už nějaký ten rok chodím k paní doktorce Rosecké. Myslím si však, že dělá svojí práci dobře. Nějakou větší aktivitou se však neprojevuje a na co se jí nezeptáte, tak neřekne. Pouze v obecné rovině... K sestře jen tolik, že i když se snaží být lepší, tak arogance a povýšenost vůči pacientkám
v ní přetrvává.

paní doktorka velmi příjemná a komunikativní. Co se týká sestry: je to něco strašného,vybírá peníze bez vydání dokladu o zaplacení atd.,kvůli sestře jsem raději změnila lékaře. Paní doktorka by měla vážně uvažovat o změně svého zaměstnance.