Marie Rosecká, gynekolog Praha

MUDr. Marie Rosecká

Gynekolog Více

Lhotská 2072, Praha
GYNREA s.r.o.

Paní doktorka je velmi příjemná, poradí, dá se s ní vše diskutovat. Nicméně jsem byla nucena odejít, protože pověst doktory sráží sestra, která je neochotná, drzá, zlá a vůbec nechápu, co dělá na takovém místě. Takové chování, drzost, neochota mi nestojí za to, abych takového lékaře navštěvovala. Takový člověk nemůže dělat s lidmi, jelikož je akorát odradí, naštve. Nedoporučuji kvůli sestře.

Dokud jsem nemela zdravotni potize, byla jsem spokojena i se sestrou. Vse nize sedi. Pak jsem mela problem otehotnet a okamzite jsem byla odeslana do Genetu, aniz by doktorka zkusila sama cokoliv. Po nejake dobe jsem otehotnela i bez navstevy Genetu. Bohuzel v 10. tydnu jsem potratila. Lekarka mne s cimkoliv, co bylo mimo normal, posilala na Bulovku. Nabyla jsem dojmu, ze nechce nest odpovednost. Po potratu jsem o pul roku pozdeji prisla s vytokem. Opet bulovka s tim, ze mam velky pravy vajecnik. Mezi dvermi mi jen tak sdelila, ze mi nasli endometriozu. Na bulovce na malem ultrazvuku, ani nasledne na nejakem velkem specialnim nic nenasli. Udajne endometrioza jde diagnostikovat pouze laparoskopicky. Zmenila jsem na doporuceni lekare. Dnes jsem jej navstivila, ubezpecil mne, ze endometrioza zkutecne nejde zjistit ze steru. Nez mne vysetril, oznamil mi, ze mam PCO syndrom a tedy je "zazrak", ze jsem otehotnela. Tehotenstvi na uspech narok nemelo, takze zahajuje lecbu. U pani doktorky bych mohla otehotnet zkouset do nekonecna, a) je to temer nerealne bez lecby, b) stejne bych potratitla. PCO se mimo jine projevuje pozdnim nastupem menstruace a na ultrazvuku jsou videt fleky na vajecnicich. Takze mi drzte palce, aby novy lekar mel pravdu a otehotnela jsem. Pani doktorku jsem chtela jiz po potratu opustit, nebot jsem skutecne nabyla dojmu, ze sve praci nerozumi.