GYNREA s.r.o.
Lhotská 2072, Praha

Umístění: GYNREA s.r.o.

Paní doktorka je dokonalá v přístupu i pečlivosti, starala se o mě léta. Bohužel už ordinuje jen jeden den v týdnu a gynreu převzal začátkem roku 2018 nějaký mladý lékař, kterého neznám. Mám raději, když se o mě stará lékařka žena, takže asi budu hledat novou ordinaci. Škoda. Paní doktorka už se zřejmě chystá do důchodu, nebo co, v každém případě jsem jí vděčná za léta profesionální péče. Kéž by každá ordinace byla vedena jako ta její.

K paní doktorce chodím již 21let a musím říct, že lepší doktorku neznám.Pečlivá, laskavá, milá a hlavně lidská. Co se týče sestry mohu říct, to samé. Nikdy se mi nestalo za tu dobu, že by byla neochotná nebo zlá jak píší pacientky. Vřele doporučuji.Iveta R.

Moc milá , trpělivá a hlavně pečlivá paní doktorka. Neměnila bych.

Na to, že jsem dnes měla první prohlídku u gynekologa vůbec, absolutně zničila moje předsudky a obavy z gynekologie!
Tak hodnou doktorku jsem již dlouho nezažila a jsem si jistá, že u ní zůstanu, co nejdéle to půjde.
A co se týče diskuzí o sestřičce, zažila jsem i horší :-)
S obrovským kamenem spadlým ze srdce říkám, že tohle je ta správná volba! :-)

Paní doktorka Rosecká je milá a ochotná, pomůže a poradí, nemám k ní naprosto žádné výhrady. Sestra je ale naprostý protipól, nesympatická, neochotná a drzá. Je na ní vidět, že ji kontakt s pacientkami vyloženě obtěžuje a práce, kterou vykonává, ji víc než nebaví. Proto opravdu nechápu, z jakého důvodu se stále nachází tam, kde se nachází. Podle předešlých komentářů už paní doktorka kvůli téhle milé osobě o nemálo pacientek přišla a i já se ode dneška řadím mezi ně. Za tu zkaženou náladu mi to opravdu nestojí.

K paní doktorce Rosecké jsem přešla před rokem od paní doktorky Barešové, protože jsem s léčením MUDr. Barešové nebyla spokojena. Chodila jsem tam cca 3 roky na kontroly a vždy, kdy přišly výsledky mi MUDr. Barešová řekla, že to není úplně dobré, ale abych přišla za 3 měsíce na kontrolu a tak jsem tam chodila 4x ročně 3 roky. Po 3 letech mi MUDr. Barešová řekla, že mi udělá speciálnější vyšetření za 500 Kč. To se mi vůbec nelíbilo, jelikož se tam platí ještě roční poplatek za nic, protože při kontrole se platí vše ostatní, jak poplatek 30 Kč, tak i zrcadla apod. Proto jsem hledala jiného lékaře a dostala jsem doporučení na MUDr. Roseckou. MUDr. Rosecká byla velice příjemná, milá a ráda mě přijala. Jakmile dostala výsledky z mého vyšetření, odeslala mě na specializované pracoviště na další vyšetření a poté jsem skončila na zákroku v Motole, kde mi řekli, že jsem měla už 3.stupeň (nejhorší) před rakovinovým stádiem a že jsem přišla na poslední chvíli. Takže jsem moc ráda, že jsem k MUDr. Rosecké přešla, protože mě zachránila před rakovinou. Nechci ani domyslet, jak by to dopadlo, kdybych zůstala u MUDr. Barešové.

K paní doktorce Rosecké chodím už spoustu let a jsem s ní nadmíru spokojená. Je to milá ženská, užasný člověk a jako doktorka ví, co dělá, a vždycky a s ochotou poradí, ať už jde o cokoliv. Přála bych si víc takových přátelských lidí ve zdravotnictví! Bohužel, s názory na sestřičku musím souhlasit. Ne vždycky má náladu a ne vždycky je její chování adekvátní.

Paní doktorka je velmi příjemná, poradí, dá se s ní vše diskutovat. Nicméně jsem byla nucena odejít, protože pověst doktory sráží sestra, která je neochotná, drzá, zlá a vůbec nechápu, co dělá na takovém místě. Takové chování, drzost, neochota mi nestojí za to, abych takového lékaře navštěvovala. Takový člověk nemůže dělat s lidmi, jelikož je akorát odradí, naštve. Nedoporučuji kvůli sestře.

Dokud jsem nemela zdravotni potize, byla jsem spokojena i se sestrou. Vse nize sedi. Pak jsem mela problem otehotnet a okamzite jsem byla odeslana do Genetu, aniz by doktorka zkusila sama cokoliv. Po nejake dobe jsem otehotnela i bez navstevy Genetu. Bohuzel v 10. tydnu jsem potratila. Lekarka mne s cimkoliv, co bylo mimo normal, posilala na Bulovku. Nabyla jsem dojmu, ze nechce nest odpovednost. Po potratu jsem o pul roku pozdeji prisla s vytokem. Opet bulovka s tim, ze mam velky pravy vajecnik. Mezi dvermi mi jen tak sdelila, ze mi nasli endometriozu. Na bulovce na malem ultrazvuku, ani nasledne na nejakem velkem specialnim nic nenasli. Udajne endometrioza jde diagnostikovat pouze laparoskopicky. Zmenila jsem na doporuceni lekare. Dnes jsem jej navstivila, ubezpecil mne, ze endometrioza zkutecne nejde zjistit ze steru. Nez mne vysetril, oznamil mi, ze mam PCO syndrom a tedy je "zazrak", ze jsem otehotnela. Tehotenstvi na uspech narok nemelo, takze zahajuje lecbu. U pani doktorky bych mohla otehotnet zkouset do nekonecna, a) je to temer nerealne bez lecby, b) stejne bych potratitla. PCO se mimo jine projevuje pozdnim nastupem menstruace a na ultrazvuku jsou videt fleky na vajecnicich. Takze mi drzte palce, aby novy lekar mel pravdu a otehotnela jsem. Pani doktorku jsem chtela jiz po potratu opustit, nebot jsem skutecne nabyla dojmu, ze sve praci nerozumi.

Nejlepší gynekoložka, kterou jsem zažila (a to jsem jich měla dost). Veselá, příjemná, ochotná, trpělivá a naslouchající. Konečně se nestydím mluvit o problémech, aniž bych byla označena třeba za simulanta nebo odbyta nezájmem.