Marie Petržílková, ortoped Praha

MUDr. Marie Petržílková

Ortoped Více

Hostinského 1533, Praha
Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky Jiný

paní doktorka je absolutní špička, ujala se mě po operaci halluxu, který pan doktor neodvedl dobře, pomohla a byla vždy velmi milá a ochotná. Hlavně mi její léčebný postup změnil nohu z "kopyto do vrtule" na lidské chodilo, na kterém chodím bez problémů a bolestí, vím, že nikomu jinému bych nesvěřila něco tak důležité jako je fungující noha a bez bolesti. už jsem z toho byla nešťastná a k paní doktorce jsem se dostala až po půlroce po operace, kdy mi operatér nejen neporadil a nepomohl, ale se slovy Teď jde o to aby se to nezhoršilo.... mě poslal domů:-(( takže za paní doktorku i její sestřičku palec nahoru, jste skvělé a není jednoduché mít stále plnou čekárnu bolavých pacientů a vyjít všem vstříc. Ať vám slouží zdraví a můžeme k vám i nadále chodit, držte se:-)) Díky moc za vše H.Linhartová, vděčný pacient

Umístění: Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky Jiný

Je milý a dobrý odborník, pečlivě vše vysvětlí. V ordinaci se nezdržíte déle, než je zapotřebí. V čekárně je jako všude u dobrých lékařů, občas trochu víc lidí. Sestřička je vždy v pohodě, normální, žádné arogance. A pokud nějakým náznakem, tak v případě nepříjemně prudících pacientů v čekárně, že se jí vůbec nedivím! Paní doktorce skvěle a odborně asistuje. V ordinaci je vždy uklizeno a čisto. Telefonické domluvy rychlé a vstřícné.

Za více než 20 let různých zkušeností mohu říci: Paní doktorka je výborný diagnostik a vynikající ortoped.

I po 4 letech, co k ní chodím, je velmi příjemná, pečlivá, poradí a vždy odhalí příčinu potíží. A hlavně problém vyléčí!! Nikdy jsem se nesetkala s nepříjemným chováním sestřičky.

za svuj zivot jsem navstivila spoustu ortopedu. Paní doktorka Petrzilková je dobrý obvodní ortoped. Vzdy napise neco co pomuze - nejlepe mazaci gel na bolesti :-). Je znala vsak ve svem oboru a poradi. Sestricka se sice arogantne vyjadruje, ale jinak je mila. Take vzdy poradi kdyz je potreba. Kdyz jsem mela dcerku po sestinedeli a prijela do ordinace s kocarkem vzdy me prijala drive, stejne tak tehotnou o berlich... Myslim ze zalezi na poctu lidech v cekarne a casu objednani aby si mohla sestricka dovolit ohleduplnost. Ackoliv znam lepsi ortopedy davam velmi dobry protoze statnich dostupnych dobrych lekaru je velmi malo...

Paní doktorku jsem zatím navštívila pouze jednou - byla moc milá, vstřícná a vše trpělivě vysvětlila. Já sama jsem byla v časovém presu, sestřička mi vyšla ochotně vstříct, abych vše stihla. Mohu doporučit.

Mam sni za 6prijemne let jen ty nejlepsi zkusenosti...moc mi pomaha po uraze ktery jsem mel pred lety,ze je sestra obcas od rany,je pravda,ale to musi,jinak by z toho mela zachvily dzungli:-)

U paní doktorky jsem byla za posledních 6 let několikrát. Je dobrý odborník, milá, pečlivá, vše vysvětlí, nebrání se "naivním" dotazům pacientů a pracuje slušným tempem (v ordinaci se nezdržíte déle, než je zapotřebí, v čekárně je sice občas trochu víc lidí, ale nečekala jsem nikdy víc než 20 minut po termínu, na který jsem byla objednaná). Asi jsem měla vždycky štěstí, protože sestřička byla vždy v pohodě - normální, žádné nerudnosti, arogance, i po telefonu se s ní vždycky domluvím, jak potřebuji.
Jednou jsem s urgentní věcí šla k doktoru kousek od mé práce, protože k paní doktorce to mám přes celou Prahu... už tu chybu neudělám. Nejen že se snažil především o pojišťovnou nehrazené zákroky, ale navíc se neobtěžoval s tím, aby mě pořádně prohlédl nebo poslal na RTG. Druhý den jsem se vypravila na výlet do Stodůlek a díky paní doktorce nemám trvalé následky...

Ráda bych reagovala na příspěvky, kde se někdo pohoršuje, že ho sestra nevzala přednostně a bez objednání. Každý má svoje problémy a každý, kdo jde k lékaři, je nemocný. Zdravý člověk chodí třeba do kina. Sice mi je líto, že paní potřebovala kojit, ale pokud v čekárně sedí člověk, kterého nesnesitelně bolí záda a potřebuje pomoct, je mu kojení srdečně fuk a souhlasí se sestrou, že nenechá nikoho předbíhat. Já jsem absolutně spokojená, paní doktroka a sestřička jsou perfektní a vždy mi pomohou. Téměř nikde jsem se nesetkala s tím, že když člověk přijde s bolestmi, že jej doktor pošlen nejprve na RTG. Paní doktorka vždy a to oceňuji, může včas odhalit hodně veliký problém.V jiných ordinacích jsem byla ihned poslána rehabilitaci, aniž by se dr. obtěžovat zjistit příčinu.

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti a její přístup k pacientům je velice kladný. Já jsem měla letos potíže s ńohou a jediná ona mě pomohla a nyní již mohu normálně chodit. Před ní jsem byla na chirugii v Poliklinice "Zelená Lípa" na Butovicích, ale tam mě vůbec nepomohli, ale ještě můj zdravotní stav po této návštěvě podstatně zhoršil. MUDr. Petržílková mě úplně vyléčila a to není jen můj názor, ale když sedíte u ní v čekárně, tak slyšíte samou chválu. Široká Hana