Marie Petržílková, ortoped Praha

MUDr. Marie Petržílková

Ortoped Více

Hostinského 1533, Praha
Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Na paní doktorku samá chvála. Vždy dobře naladěná, usměvavá. Navštěvujeme jí cca 3 roky a moc nám pomohla s klentbou nohou u mé dcery. Ale arogantní setra tam nemá co dělat. Dnes jsem s dvěma malými dětmi přišla řádně objednaná a vyčkala na vycházející sestru, které jsem dala kartičku pojišťovny jako ostatní příchozí kde si vše zapisovala. Čekala jsem než na nás přijde řada. Když jsme se konečně dočkali, tak sestra zavolala jiné jméno, podruhé opět a potřetí jsem to již nevydržela a šla se do dveří zeptat zda-li je pořadí podle příchodu, protože jsem přišla dříve.Sestřička na mě ze židle začala křičet, že holčička je nemocná. Třetí předbíhající holčička byla opravdu trochu postižená,nicméně si v klidu hrála, proto jsem si sedla a čekala dál. Ale tím asi utrpělo sestřičky ego a mstila se tím, že vzala před námi zbytek po nás příchozích 5 lidí. Její absolutní neprofesionalita mě donutila čekat s dvěma malými dětmi hodinu a třičtvrtě dokud nebyla čekárna prázdná a neměl nás už kdo předběhnout.Věřte mi, že kdybych vložky do bot opravdu nepotřebovala, tak tam určitě nečekám.Arogance a 8 lidí, kteří přišli až po nás!!!!! Její omluva v ordinaci přišla pozdě. :-( :-( :-(

Mám fobii z lékařů a opravdu mi dělá velký problém zavolat do ordinace a domluvit si schůzku. Sestra mě svým naprosto arogantním chováním úplně odradila, žádná empatie, ani elementární lidská slušnost. Je mi z ní špatně :/ ...být od rány je jedna věc, chovat se k lidem jak k podřadným věcem druhá.

Nemohu hodnotit paní doktorku,ale mám velmi špatnou zkušenost se setrou,dnes jsem navštívila jen jejich čekárnu,protože dál už jsem se bohužel nedostala.Mám třítýdenní dceru,takže kojím,potřebovala jsem,aby mě paní doktorka vzala trochu dřív,protože jsem měla brzo kojit,potom dojít do školy pro syna a doma ještě ležela starší dcera se spálovou angínou,ale sestra byla velmi neochotna a ještě se mě ptala "jak to asi má udělat".Myslím si,že kdyby chtěla,tak mě mohla vzít hned.Normálně bych nikdy nikoho nepředbíhala,ale ted jsem to opravdu potřebovala,když někdo potřebuje,tak ho taky pustím,jsme přece lidi.Takže ted si zánět šlach léčím sama,ruka mě tak bolí,že nemůžu dceru ani vyndat z postýlky.

Skvělá lékařka, pečlivá. Chodím k ní s dětmi mnoho let a máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy milá a ochotná. Jen sestru bych vyměnila za trošku přívětivější a ochotnější.