Marie Petržílková, ortoped Praha

MUDr. Marie Petržílková

Ortoped Více

Hostinského 1533, Praha
Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Jedna zkušenost stačila. Pacienta raději pošle s bolestí domu než aby pomohla. HRŮZA! A takové doktory si platíme a přísahu tato doktorka pokud složila, tak se jí rozhodně neřídí!!! Přišla jsem na doporučení z chirurgie. Hodina strávená v čekárně mě vůbec nevadila, přesto že jsem měla bolesti. Sestra ani jednou za celou dobu nevyšla z ordinace. Volali přes dveře objednané pacienty. V 11:40 již v čekárně nikdo nebyl kromě mě a jednoho staršího pána, který v ruce měl také papír (žádost z jiného oddělení o vyšetření). Když šla doktorka na záchod, všimla si nás v čekárně a zařvala na sestru, že tam čekaj lidé na objednání. Sestra starého pána poslala domu s tím, že je objednán. Žádná úcta ke stáří. Mě chtěla objednat také. Podotýkám, že pracovní doba doktorky byla do 12:30! A pak od 13:00 hodin. Tak jsem ji vysvětlila, že mám bolesti a nemohu pomalu ani chodit. Nic jí nezajímalo. Prostě standardně se objednává na únor. Největší šok pro mě byl ten, když mi sestra řekla, že na lístečku z chirurgie nemám naspáno, že je to akutní. Takže on se zdravotní stav pacienta neurčuje podle pacienta, ale podle papírku od kolegy lékaře. Když na žádance z chirurgie není uvedeno urgentní, tak ať si pacient klidně bolestí omdlí. Vzhledem k tomu, že jsem dávala jasně najevo, že se mi tento přístup nelíbí, nakonec mi řekla, že jim někdo odpadl a mohla by mě vzít v 13:00 hodin vyjímečně. Takže když někdo hodně křičí a domáhá se svého tak to najednou jde? Ne tohle neuznávám buď doktor pomáhá nebo pomáhat nechce a nemůže se nazývat doktorem!!! Když se sestra vrátila do ordinace slyšela jsem jejich poznámky o tom, že nevím, co to je, když za jeden den vyšetří 150pacientů, že toho maj moc. Takže až příště půjdete do restaurace, kde si čísník s kuchařem hodí nohy na stůl a nebudou obsluhovat a vařit nedivte se, už splnili kvótu obsloužených lidí a už makat nemusí. Když budete potřebovat pomoc od policie a nedorazí také se nedivte, už pomohli pár lidem před vámi a tak maj už přeci odpracováno. Takže závěrem jen tolik, že doktor, který nepomůže člověku když potřebuje lékařskou pomoc by si měl najít takovou práci, která ho baví a nedělat nic z nutnosti a pro peníze. Nemohu rozhodně doporučit tuto doktorku a to jsem se ani nedostala do ordinace. Takže pokud nepotřebujete nic akutně, zkuste sestru poprosit, jestli jí tím tedy nebudete moc obtěžovat, aby Vás objednala. Ale rozhodně nesmíte sestru a tuto doktorku RUŠIT tím, že snad potřebujete ošetřit akutně, obtěžovat je s nemocí a s bolestí. Tak všem držím palce, aby našli takového ortopeda, kterého svou přítomností nebudou obtěžovat.