Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Hostinského 1533, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky Jiný

paní doktorka je absolutní špička, ujala se mě po operaci halluxu, který pan doktor neodvedl dobře, pomohla a byla vždy velmi milá a ochotná. Hlavně mi její léčebný postup změnil nohu z "kopyto do vrtule" na lidské chodilo, na kterém chodím bez problémů a bolestí, vím, že nikomu jinému bych nesvěřila něco tak důležité jako je fungující noha a bez bolesti. už jsem z toho byla nešťastná a k paní doktorce jsem se dostala až po půlroce po operace, kdy mi operatér nejen neporadil a nepomohl, ale se slovy Teď jde o to aby se to nezhoršilo.... mě poslal domů:-(( takže za paní doktorku i její sestřičku palec nahoru, jste skvělé a není jednoduché mít stále plnou čekárnu bolavých pacientů a vyjít všem vstříc. Ať vám slouží zdraví a můžeme k vám i nadále chodit, držte se:-)) Díky moc za vše H.Linhartová, vděčný pacient

Umístění: Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky Jiný

Je milý a dobrý odborník, pečlivě vše vysvětlí. V ordinaci se nezdržíte déle, než je zapotřebí. V čekárně je jako všude u dobrých lékařů, občas trochu víc lidí. Sestřička je vždy v pohodě, normální, žádné arogance. A pokud nějakým náznakem, tak v případě nepříjemně prudících pacientů v čekárně, že se jí vůbec nedivím! Paní doktorce skvěle a odborně asistuje. V ordinaci je vždy uklizeno a čisto. Telefonické domluvy rychlé a vstřícné.

Za více než 20 let různých zkušeností mohu říci: Paní doktorka je výborný diagnostik a vynikající ortoped.

Jedna zkušenost stačila. Pacienta raději pošle s bolestí domu než aby pomohla. HRŮZA! A takové doktory si platíme a přísahu tato doktorka pokud složila, tak se jí rozhodně neřídí!!! Přišla jsem na doporučení z chirurgie. Hodina strávená v čekárně mě vůbec nevadila, přesto že jsem měla bolesti. Sestra ani jednou za celou dobu nevyšla z ordinace. Volali přes dveře objednané pacienty. V 11:40 již v čekárně nikdo nebyl kromě mě a jednoho staršího pána, který v ruce měl také papír (žádost z jiného oddělení o vyšetření). Když šla doktorka na záchod, všimla si nás v čekárně a zařvala na sestru, že tam čekaj lidé na objednání. Sestra starého pána poslala domu s tím, že je objednán. Žádná úcta ke stáří. Mě chtěla objednat také. Podotýkám, že pracovní doba doktorky byla do 12:30! A pak od 13:00 hodin. Tak jsem ji vysvětlila, že mám bolesti a nemohu pomalu ani chodit. Nic jí nezajímalo. Prostě standardně se objednává na únor. Největší šok pro mě byl ten, když mi sestra řekla, že na lístečku z chirurgie nemám naspáno, že je to akutní. Takže on se zdravotní stav pacienta neurčuje podle pacienta, ale podle papírku od kolegy lékaře. Když na žádance z chirurgie není uvedeno urgentní, tak ať si pacient klidně bolestí omdlí. Vzhledem k tomu, že jsem dávala jasně najevo, že se mi tento přístup nelíbí, nakonec mi řekla, že jim někdo odpadl a mohla by mě vzít v 13:00 hodin vyjímečně. Takže když někdo hodně křičí a domáhá se svého tak to najednou jde? Ne tohle neuznávám buď doktor pomáhá nebo pomáhat nechce a nemůže se nazývat doktorem!!! Když se sestra vrátila do ordinace slyšela jsem jejich poznámky o tom, že nevím, co to je, když za jeden den vyšetří 150pacientů, že toho maj moc. Takže až příště půjdete do restaurace, kde si čísník s kuchařem hodí nohy na stůl a nebudou obsluhovat a vařit nedivte se, už splnili kvótu obsloužených lidí a už makat nemusí. Když budete potřebovat pomoc od policie a nedorazí také se nedivte, už pomohli pár lidem před vámi a tak maj už přeci odpracováno. Takže závěrem jen tolik, že doktor, který nepomůže člověku když potřebuje lékařskou pomoc by si měl najít takovou práci, která ho baví a nedělat nic z nutnosti a pro peníze. Nemohu rozhodně doporučit tuto doktorku a to jsem se ani nedostala do ordinace. Takže pokud nepotřebujete nic akutně, zkuste sestru poprosit, jestli jí tím tedy nebudete moc obtěžovat, aby Vás objednala. Ale rozhodně nesmíte sestru a tuto doktorku RUŠIT tím, že snad potřebujete ošetřit akutně, obtěžovat je s nemocí a s bolestí. Tak všem držím palce, aby našli takového ortopeda, kterého svou přítomností nebudou obtěžovat.

Na paní doktorku samá chvála. Vždy dobře naladěná, usměvavá. Navštěvujeme jí cca 3 roky a moc nám pomohla s klentbou nohou u mé dcery. Ale arogantní setra tam nemá co dělat. Dnes jsem s dvěma malými dětmi přišla řádně objednaná a vyčkala na vycházející sestru, které jsem dala kartičku pojišťovny jako ostatní příchozí kde si vše zapisovala. Čekala jsem než na nás přijde řada. Když jsme se konečně dočkali, tak sestra zavolala jiné jméno, podruhé opět a potřetí jsem to již nevydržela a šla se do dveří zeptat zda-li je pořadí podle příchodu, protože jsem přišla dříve.Sestřička na mě ze židle začala křičet, že holčička je nemocná. Třetí předbíhající holčička byla opravdu trochu postižená,nicméně si v klidu hrála, proto jsem si sedla a čekala dál. Ale tím asi utrpělo sestřičky ego a mstila se tím, že vzala před námi zbytek po nás příchozích 5 lidí. Její absolutní neprofesionalita mě donutila čekat s dvěma malými dětmi hodinu a třičtvrtě dokud nebyla čekárna prázdná a neměl nás už kdo předběhnout.Věřte mi, že kdybych vložky do bot opravdu nepotřebovala, tak tam určitě nečekám.Arogance a 8 lidí, kteří přišli až po nás!!!!! Její omluva v ordinaci přišla pozdě. :-( :-( :-(

I po 4 letech, co k ní chodím, je velmi příjemná, pečlivá, poradí a vždy odhalí příčinu potíží. A hlavně problém vyléčí!! Nikdy jsem se nesetkala s nepříjemným chováním sestřičky.

za svuj zivot jsem navstivila spoustu ortopedu. Paní doktorka Petrzilková je dobrý obvodní ortoped. Vzdy napise neco co pomuze - nejlepe mazaci gel na bolesti :-). Je znala vsak ve svem oboru a poradi. Sestricka se sice arogantne vyjadruje, ale jinak je mila. Take vzdy poradi kdyz je potreba. Kdyz jsem mela dcerku po sestinedeli a prijela do ordinace s kocarkem vzdy me prijala drive, stejne tak tehotnou o berlich... Myslim ze zalezi na poctu lidech v cekarne a casu objednani aby si mohla sestricka dovolit ohleduplnost. Ackoliv znam lepsi ortopedy davam velmi dobry protoze statnich dostupnych dobrych lekaru je velmi malo...

Paní doktorku jsem zatím navštívila pouze jednou - byla moc milá, vstřícná a vše trpělivě vysvětlila. Já sama jsem byla v časovém presu, sestřička mi vyšla ochotně vstříct, abych vše stihla. Mohu doporučit.

Mám fobii z lékařů a opravdu mi dělá velký problém zavolat do ordinace a domluvit si schůzku. Sestra mě svým naprosto arogantním chováním úplně odradila, žádná empatie, ani elementární lidská slušnost. Je mi z ní špatně :/ ...být od rány je jedna věc, chovat se k lidem jak k podřadným věcem druhá.

Mam sni za 6prijemne let jen ty nejlepsi zkusenosti...moc mi pomaha po uraze ktery jsem mel pred lety,ze je sestra obcas od rany,je pravda,ale to musi,jinak by z toho mela zachvily dzungli:-)