Psychologická poradna
Divadelní 6, Zlín

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Je to úžasná bytost, pomohla mi z těch největších problémů. Nasměrovala mě správným směrem, výběr cesty je ale na člověku samotném. Dala mi pochopení, trpělivost,drill a víru.... Děkuji za pomoc

Teda u paní doktorky jsem byla s dcerou jednou a nastalo okamžité zlepšení v řešené věci. Co bylo u paní doktorky za totality opravdu nevím, ale když jsem se ptala na nějakého psychologa tety- dětské zdravotní sestry- tak její okamžitá odpověď byla paní Pechová.

Má dcera ve 4 letech byla u paní psycholožky u nás v UH a řeknu vám,po třech návštěvách jsem to ukončila.
Dcera je ostýchavá,má problém komunikovat s cizíma,paní doktorka toto nebrala,prostě dcera to neumí,necvičíme.
Jednou řekla-Na tebe se nezlobím,že to neumíš.To je chyba maminky,že to s tebou neprocvičuje.
Pak nám byla doporučena paní doktorka Pechová-byla příjemná,dceru si získala.Dcera s ní komunikovala,sice po svém,polohlasně až šeptem,ale bylo jí to tolerováno,jako její projev.
Každý lékař i ten nejlepší,může mít své odpůrce,co mají špatnou zkušenost.
Paní doktorka,nemůže vyřešit,podle mne,posudkem,problém,který si musí vyřešit rodiče,hlavně,mezi sebou.
Vím o čem mluvím.Nežiji také s otcem dcery.Není bohužel táta s velkym T.Po návštěvách po 2-8 měsících-výbuchy vzteku,náladovost,občasné počůrání i připokakání.
Zvládlo se to bez psychologa.
Rodiče musí pochopit,že jde o jejich dítě a nepomůže psycholog,zákazem styku,či doporučením.

Náhodou to s děckama umí, syn puberťák nechtěl o psychologovi ani slyšet,říkal, že se s ní nebude vůbec bavit. Ona s ním jednala jak s dospělým, zdvořile, povzbudivě a kluk roztál. K. Tuma

Má sedmiletá dcera začala mít potíže při odchodu do školy, plakala, bolelo ji
bříško, hlava. Během tří týdnů se stav upravil, díky vedení paní doktorky .
Dcera je úzkostná, první návštěvy se bála, na další se již těšila.
Pokud by se objevily jakékoliv potíže, znovu se na ni obrátím. Anna Dostálová

Nevím proč se vy zakomplexované kravky pořád navážíte do paní doktorky.Už málo kdo má v dnešní době cit a tak osobitý přístup.Už i já jsem k ní chodila můj syn také a pomohla nám nesmírně,že vás to baví urážet paní,která by mohla být vaše babička.Tak si najděte jinou a neotravujte.Kolikrát máte doma nevychované rozcapené děti za to si můžete sami za ostatní potíže samozřejmě nemohou jako je hyperaktivita a podobné záležitosti.Je vidět,že asi nemáte co na práci než sedět na netu a psát kraviny.Portál paní doktorky sleduji a,už se na to fakt nemůžu dívat.No jo ta naše povaha Česká.Je to člověk,kterého si vážím a nebýt jí tak nevím,kde by můj syn dneska byl.Jenže to si nikdo nepřiznáte.Tak toho nechte a pokuste se najít taky něco pozitivního.Podotýkám,že synovi je 18let a mě 38let takže nějaký pátek paní doktorku známe.

Paní doktorka Pechová je jedním z odborníků, kteří mě a mým dětem během 25 let života, kdy jsme k ní docházely, nejvíce pomohla. Jako jedna z mála mi nabídla pomoc i po pracovní době, tzn. že i ve večerních hodinách jsme spolu řešily problémy mých dospívajících dětí.
Vždy dokázala povzbudit a hledat konstruktivní řešení.
Rozumím tomu, že při posudku jsou dvě strany, a ta, která dostává negativní hodnocení, kope a chrlí špínu na viníka, který to objektivně zhodnotil. Je to osobní zášť a invektivy, které se nezakládají na pravdě.

Velmi profesionální a přímé jednání...

velmi příjemná ale opravdu neporadí