Praktická zubní lékařka
Lomená 44, Brno

C

Návštěva zubaře byla pro mne vždy opravdovým utrpením již od dětství. Paní doktorka Orlická mi absolutně bezbolestně bez jakékoliv injekce vyvrtala a zaplombovala dvě stoličky během cca 10 minut, sestřička která jí asistovala mne s úsměvem uklidňovala, abych se nebála. Paní doktorka velmi milá, profesionální, je vidět, že má za sebou léta praxe. Více takových! Těm co se hrozí návštěvy zubaře mohu ROZHODNĚ DOPORUČIT! :)

Vždy perfektní.Navštěvuji přes 25 roků.Nemám žádný problém.

Je mi téměř 80 let.K paní doktorce chodím víc než třicet let(omlouvám se za zveřejnění data) a pořád ještě koušu na vlastních(mám jich více než polovinu).To již samo o sobě o něčem vypovídá.Zvládá perfektně vše:trhá,plombuje,vyrábí můstky.Jezdím k ní z konečné na konečnou a vyplatí se mi to.Vždy má čas člověka vyslechnout a vysvětlit co s vámi udělá.Potom i to trhání je brnkačka.I její sestry byly vždy perfektní.U ní v ordinaci platí:Vždy s úsměvem.

Lékařka na svém místě. Milá, empatická. Stejně tak sestra. Jsou skvělý tým. Mají v péči celou naši rodinu a jsme moc spokojení. Dcerka se u ní na první kontrole v roce života nebála a ani nemusela. Tak příjemný přístup k dítěti jsem ani nečekala.

Já jsem spokojená. A také je paní dotorka je téměř vždy dobře naladěná, což určitě působí pozitivně i na pacienty.

Paní doktorka je velmi šikovná, milá není snad nic co by nezvládla. Nic od ní nebolí, zkrátka je to člověk na svém místě.

Pani doktorka snad vse umi,je mila usmevava ,sikovna mohu jen doporucit