Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe
Dolní náměstí 9, Opava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého. Specializace -klinická psychologie. Ve své diplomové práci jsem se zabývala Protip...

Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Jiný

Pani psychologička zľahčovala, mala nemiestne poznámky a bola extrémne zaujatá. Keď som odchádzala, bola som na tom ešte horšie, ako keď som prišla.

Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Jiný

Nejlepší psycholog v kraji, kterého mohu pouze doporučit, stejně jako spoustu mých známých, kteří k paní doktorce dochází a jsou naprosto spokojeni.. Její vysoká odbornost, orientace, neustálé se vzdělávání, znalost, stejně tak jako empatický a trpělivý lidský přístup jsou jejími velkými přednostmi . Ochota hledat řešení, cesty, schopnost vzbudit v člověku chu´t objevovat příčinu, kořen potíží, motivovat člověka v nacházení schopnosti věci pojmenovat, což bylo pro mne v počátku nepředstavitelné. Myslel jsem si totiž, že psycholog mi dá jasný návod, řešení a vše udělá za mne. Omyl. Až později jsem pochopil, díky paní doktorce, že účinnost terapie je právě v opaku. Když člověk nechce být k sobě upřímný, ochoten i nepříjemné věci vyslovit, přijmout, pak mu asi žádný psycholog nepomůže. paní doktorka mne provedla trnitou cestou, někdy bolestnou, ale vždy tak, že jsem cítil, že mi věří, podpoří mne a pomůže. A stálo to za to. Můj život se radikálně změnil ve spokojený. Díky paní doktorko.

Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Jiný

Také bohužel nemohu paní psycholožku doporučit. Žádná empatie, zlehčování problému. Konverzaci jsem musela zahájit já.

Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe

K paní doktorce jsem začal docházet po uvědomění, že ne vše v životě "zvládnu sám".

Hned v úvodu jsem pochopil, že psychoterapie je sice občas náročná, ale především, co mi dává (a to je známkou dobré terapie). Úleva, pocit bezpečí
a pochopení sebe samého.

Terapeut na svém místě.
Umí naslouchat, být oporou opravdu ve vás věřit a dát to najevo a zároveň se na věci dívat s nadhledem.

Trpělivě hledá cesty jak se vyznat v člověku, který se sám ve vlastní hlavě ztratil.

Jednoznačně doporučuji.
J.H.

Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Potíže s dítětem

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Po předchozí zkušenosti s jinými psychology a jejich neosobním přístupem, mohu tuto psycholožku pouze doporučit. Vždy se malému synovi plně věnovala, byla trpělivá, empatická, profesionální, synovi velmi pomohla a nám rodičům poskytla vždy zejména podporu i radu.Děkujeme paní psycholožce za vstřícnost a za to, že život celé rodiny, ale hlavně mého syna je mnohem spokojenější a svobodnější.

Paní doktorku můžu doporučit.Dokázala mi pomoct a poradit.Nasměrovala mne na cestu po které mám jít.Když jsem odcházel tak jsem si připad jako jiný člověk
L.B

Výborný psycholog.Všem vřele doporučuji. Pomohla mi během několika setkání zvládnout svou složitou situaci. Trpělivě a citlivě mne celou dobu provázela, vždy si udělala čas. Je velmi milá, moudrá, citlivá. trpělivá, vstřícná. Dokonce mne naučila, že není nutné se vždy hroutit a trápit. Díky paní doktorce jsem pochopila, že záleží hlavně na tom, jak já sama se na problém dívám a podle toho jej pak prožívám. Tudíž pohled na problém lze měnit a tím i negativní emoce.Děkuji paní doktorce a doporučuji všem.

Paní doktorku velmi doporučuji. Po dlouhodobé terapii v její ambulanci se mi začal život obrácet směrem, který jsem si přál.Dnes žiju díky terapii velmi spokojeně, dělám to, co chci a dokážu lidem říci, co cítím. Dříve jsem ve vztazích nenacházel žádné uspokojení, trpěl jsem úzkostmi, pocitem, že mi nikdo nerozumí a že jsem jen vyzžíván. Paní doktorka mi velmi pomohla tuto situaci pochopit a řešit. Z počátku to nebylo snadné, ale díky podpoře, vstřícnosti, pochopení a trpělivosti paní psycholožky jsem dokázal změnit spoustu věcí v životě a začít tak žít daleko spokojeněji.Úzkosti,špatná nálada, pocit, že je život nanic jsou dnes pryč.Paní doktorce velmi děkuji a přidávám se k názorům, že je to psycholog na svém místě. Milá, příjemná,profesionální.

Paní psycholožce zcela vděčím za navrácení do života a pomoc při mých nesnesitelných úzkostech a depresích. Pomoc odborníka jsem odkládala díky spíše negativními zkušenostmi s psychology. Přístup paní magistry však byl zcela odlišný, přirozený a účinný.Po celou relativně dlouhou dobu mé terapie v její ambulanci se chovala velmi citlivě, vstřícně, empaticky s porozumněním.Zkrátka profesionál na svém místě a k tomu velmi lidsky.Naučila jsem se díky přístupu paní magistry přemýšlet o věcech,problémech jinak, což mi dodnes velmi pomáhá.Též jsem během terapieobjevila řadu souvislostí a příčin svých potíži a i to mi pomohlo mnohé trápení překonat.Vřele paní magistru všem doporučuji.

U paní psycholožky jsem už byl 2x. Odcházel jsem z její ambulance jako úplně jiný člověk. Nabila mě energii a mám pocit, že mám chuť opět žít !!! že moje problémy jsou nic oproti problémům, které mají ostatní nemocní.
Už jsem byl u jiných psychitarů a psychologů ale takové krásné pocity jsem nikdy po návštěvě jejich ambulancí nezažil jako u této mladé psycholžky. Paní psycholožka je skvělá a všem ji doporučuji.
Pouze nechápu, proč s její ambulancí nechtějí zdravotní pojišťovny uzavřít smlouvy. Asi, že je ještě mladá a má jiný přístup k pacientům na rozdíl od psychologů které jsem v minulosti navštívil, kteří však smlouvy mají ale asi z dob komunismu, kdy pacient byl pro ně pouze zdrojem příjmu.
Pacient Pavel

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je možné hypnózou léčit předčasnou ejakulaci.
Děkuji za info H.

Dobrý den. Proti hypnóze nic nemám, určitě jako určitá alternativa v konkrétních potížích pomůže, ale zde si nejsem jista. Nezabývám se však aktivně hypnózou. Doporučila bych prvně somatická vyšetření, zda je vše ok a pokud ano, orientovala bych se formou psychoterapie k vyřešení problémů. Patrně pomocí psychoterapeuta najdete vhled, proč dochází k předčasné ejakulaci, např. jak to souvisí s Vašimi obavami, očekáváním v uspokojení partnerky apod.Přeji hodně sil. M.M.

Mgr. Marie Müllerová

Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

Dobrý den, nezbývá , než souhlasit s kolegyní. Nejlepším lékem je čas. Zjistíte, že dotyčný za to vůbec nestál. Mějte se ráda a zkuste si denně připomenout ty fajn věci, které ve Vašem životě zajisté jsou.Pěkné dny.

Mgr. Marie Müllerová