Odborný lékař kožní
Komenského 67, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

V žádném případě tuto doktorku nemohu doporučit. S horším přístupem k pacientovi jsem se nikdy nesetkala. Radši si zajedu dál k pečlivému lékaři, který se umí chovat k pacientovi s úctou, než navštívit "tohle" v blízkosti bydliště!

Paní doktorka je arogantní a neochotná. Přišla jsem s problémem, který už se prý nedá nijak řešit, neporadila mi a chovala se dost povýšeně. Chvilkama jsem měla pocit, že ji otravuji. Její náladovost mě nezajimá, ona je tam pro pacienty, ne pacienti pro ni! Už k ní nikdy nepůjdu.

Neznám schopnější a preciznější lékařku..

nejspíš to vypadá, že mám atopický exém, což bohužel nebyla diagnóza paní doktorky... docházím k ní už půl roku a je to horší a horší, mám to už téměř po celém těle. její první reakce byla, že jsou to potničky! není mi 10 abych šla na kožní s potničkama, ale budiž... po tom co jsem jí sdělila, že maminka také trpí na nějaký exém, se mě zeptala, jestli se náhodou NEHOLÍME STEJNOU ŽILETKOU !!!?? (velmi dodržuju hygienu!) to už byla má důvěra trochu nalomena přesto jsem k ní docházela dál.. po té co mi opakovaně předepsala stejnou medikaci, která zjevně nepomáhala a řekla mi ať si sama vypozoruju z čeho se mi to shoršuje (ořechy, apod) jsem nemohla jinak a šla k jinému lékaři, protože mi ty "potničky" už praskají do krve...

velmi vstřícná super doktorka znal jsem jiné doktory a lékaře ale můžu říct že mi opravdu pomohla a nepřipadal jsem si jako pokusný králik

Je HROZNÁ! Chodí pozdě. Na rovinu my řekla že moje komplikace se nedá vyléčit a to se na mě ani nepodívala a že už nemusím chodit. Zacházela se mnou jako s kusem hadru. HNUS!

Otřesné chování doktorky, neuctivé, povýšené. Už jsem se s něčím podobným dlouho nesetkal. Jakoby zapomněla, že už skončila totalita, takové veledůležité soudružky jsem zažil před r. 89. Ve zdravotnictví by měli pracovat lidi, co mají alespoň špetku empatie. Zkazila mi den. Nedoporučuji !

Já jsem s paní doktorkou spkojená .

U p.doktorky asi záleží na tom, jak se zrovna vyspí. Někdy je jako andílek, jindy z ní nechuť a arogance jenom srší. Těžko říct. Chodím k ní s kožními problémy už pár let a nedokázala mi zatím pomoct. A to už jsem vyzkoušela i hodně drastické mastičky plné kortikoidů apod.

pani doktorka je sikovna odstranila mi male bradavicky a jeste rekla,ze jsem byla pri zakroku statecna.pacient by se mel zeptat co ho zajima a ne cekat nez lekar neco rekne,kazdeho muze nejaka otazka napadnout sama a ne se potom rozcilovat kdyz je neco spatne.i k me 2 lete dcerce byla mila a dala ji dobrou masticku na kuzi a dobre poradila.