Krkonošská 2001/16, Praha 2, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Od 2 000 Kč

500 Kč

Od 4 500 Kč

Od 4 000 Kč

Od 300 Kč

Od 900 Kč

Avecutis s.r.o.

Velmi prijemna a pokud vubec mohu soudit, jelikoz jsem pacient, jako lekaz se mi zda velice fundovana

Vstřícný přístup a vysoká odbornost

Paní doktorka je nejen výborná kožní lékařka,ale mávždy vlídný a empatický přístup k pacientům.

osobně mám s paní doktorkou tu nejlepší zkušenost. Je velmi příjemná a dle mého laického názoru též fundovaná. Vždy mi pomohla.

Skvělá lékařka,jen vidím problém v dlouhé objednací době.je pravda,že když je něco akutního,tak Vás vezme bez objednání,ale strávíte tam skoro celý den,což si málokdo může dovolit :-(díky tomu jsem byla nucena vyhledat jiného lékaře :-(

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, je velice vstřícná, milá a ochotná a v neposlední řadě šikovná.

Paní doktorka je svým milým přístupem opravdu ojedinělá, mám ty nejlepší zkušenosti z jejich zákroků, vřele doporučuji.

Paní doktorka je moc příjemná, vstřícná, problémy řeší velmi fundovaně a tak kladné výsledky její léčby jsou brzy patrné. Několikrát jsem se sama přesvědčila o tom, že jsem já i celá moje rodina udělali dobře, když jsme se zaregistrovali u paní doktorky. Děkuji za vynikající péči.

Paní doktorka je nejen skvělý odborník, ale hlavně svým milým přístupem je ojedinělá. To je asi i důvod, proč má poněkud delší objednací lhůty (má hodně pacientů).

Velmi lidská a příjemná paní doktorka.