Krkonošská 2001/16, Praha 2, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Od 2 000 Kč

500 Kč

Od 4 500 Kč

Od 4 000 Kč

Od 300 Kč

Od 900 Kč

Umístění: Avecutis s.r.o. preventivní prohlídky

Jsem dlouhodobě dispenzarizována se syndromem dysplastických névů a paní doktorce plně ji důvěřuji. Perfektně také nastavila péči u mého 3letého syna s atopickým ekzémem. Velmi empatický přístup.

MUDr. Marie Königová

děkujeme za milé hodnocení. Vaše názoru si velmi vážíme.
Tým Avecutis

Mnoho let jsem pacientkou dr.Konigové,úžasný profesionál,ale také lidský přístup paní doktorky byl vždy na prvním místě.Nyní jsem již po druhé byla ošteřena paní doktorkou Felšoovou a přístup byl stejný.Příjemný,milý se snahou pomoci.Obě lékařky zasluhují nejlepší hodnocení.Děkuje Mgr.Alena Kotoučová

MUDr. Marie Königová

Moc děkujeme za krásné hodnocení! Vážíme si ho a budeme se těšit na příští návštěvu. Tým Avecutis

Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce.

Výborná doktorka, příjemná a ví co dělá :-) vždy dobře poradí

Skvělá a milá paní doktorka, pomáhá celé naší rodině od vyrážek až po drobnou chirurgii. Velmi doporučuji!

Na paní doktorce je znát, že má svoji práci ráda a že jí rozumí. Skvělý přístup k pacientům. Milá a ochotná sestřička.

Paní doktora má opravdu skvělý přístup k pacientovi i jeho dětem :-), sestřička stejně tak. Kdo o to - poznat ji v praxi stojí, hold si počká, s tím se musí bohužel trochu počítat. Každému pacientovi (si myslím), tak jako mně se věnovala jako svému blízkému a její výkon hodnotím na 1* . Nebála bych se k ní jít znovu, věřím ji!

Velmi vstřícná, sympatická a ochotná. Vřele doporučuji! Velká spokojenost...

Pani doktorka je naprosto vynikající.Získala mou důvěru a hlavně neuvěřitelně vstřícná a odborník na svém místě. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je opravdu skvělá,vždy milá,ochotná a hlavně odborník na slovo vzatý.Chodím k ní několik let včetně celé mé rodiny a jsme opravdu velice spokojení.Má i úžasně milou a ochotnou sestřičku.Prostě nedá se nic vytknout.Vždy se v její ordinaci cítím dobře.Škoda,že to takto nefunguje ve všech zdravotních zařízeních.Mohu jen vřele doporučit.