K Valše 38, Třešť
PL pro děti a dorost, všeobecné lékař.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jsem MUDr.Marie Kodysová,praktický lékař pro děti, dorost i dospělé.
Nechci se registrovat do vašich sestav , ale chci reagovat na vzkaz z 27.9.2011 Tedy: Blahopřeji autorce tohoto vzkazu. Žije zřejmě ve světě, kde není závažných nemocí a vystačí s principem "devět z deseti lékařů doporučuje.." Moje zkušenost je jiná.Je to zkušenost s bolestí, utrpením, často i beznadějí mých blízkých,t.j.těch kteří vstoupí do mé ordinace. Každý den se dívám do očí lidem, kteří naplňují čísla statistik o vzestupu počtu nádorů,roztroušených skleroz,autoimunitních chorob,alergií atd.Ze všech svých sil pro ně hledám cestu ke zdraví, nebo se snažím nadlehčit tam, kde zdraví nelze dosáhnout.Pan Tomáš Pfeiffer,(biotronik) je jediný,koho doporučuji, když medicina nestačí.Doporučuji ho na základě své pozitivní zkušenosti.Jeho práci pozoruji více než 10 let.Zkuste se o této práci nejdřív něco dozvědět, třeba na youtube-"20 let od úspěšné léčby biotronikou" od p.Vernerové a její ošetřující lékařky.Pak hodnoťte.Připadala bych si jako podvodník, kdybych svoji pozitivní dlouholetou zkušenost zatajila před těmi, kterým jde o život.Je to moje odpovědnost a moje rozhodnutí nezavirat oči před tím, co zřetelně vidím,i když se to nehodí do vašich představ o fungování světa.Ostatně každý se po jakémkoli mém doporučení rozhoduje sám.Z celého srdce si přeji, aby pan Pfeiffer žádné "kšefty",jak vy říkáte,neměl.Ale toho se asi hned tak nedočkám,realita nemocí je jiná.

Paní doktorku jsem si vybrala hlavně kvůli jejímu přístupu k pacientům, ale poslední dobou jsem docela znejistila. Chodím k ní jenom já, ale zdá se mi - že už to není - co to bývalo. Vadí mi takový ten přístup - lékař je autorita a pacient musí poslouchat (jinak upadne v nemilost) a ještě líp - na nic se moc nevyptávat, to potom mám pocit - že jsem naprosto psychicky labilní (dle chování paní dr.). Uráží mě takový ten postoj - že na vše, co se paní dr. nezdá - chce míchat Bachovy esence. Jsem naprosto psychicky vyrovnaná a od lékaře místo direktivního jednání, očekávám aktivní vztah - lékař - paciet - partneři. Když si vzpomenu na předchozí léta, tak to všechno bylo dobré. Nevím co se pokazilo... snad možná i ten odchod sestřičky... Každopádně je mi to líto, dříve jsem bývala spokojená. Bohužel v Třešti člověk moc možností - jít jinam, nemá. Tak nezbývá než čekat - že se to třeba zase zlepší.

Paní Kodysová je milá,
snaží se léčit slovem, homeopatiky.
V těhotenství jsem byla nadšená, že jsem do sebe nemusela při chřipce atd. ládovat žádné driáky, to samé při kojení. Malému jsou dva roky a neví, co jsou antibiotika, za to jsem vděčná hlavně paní Kodysové,..
Ale občas se zapomene usmát a na nás čím dál častěji, naposledy mě ani nepozdravila... :( Bohužel asi i proto, že jsem odešla i s manželem k jiné lékařce, protože jsme potřebovali aktivně řešit zdravotní problémy... Syn je u p. doktorky registrovaný pořád a nejspíš u p. doktorky zůstane, pokud bychom nesehnali někoho lepšího, což si myslím, že asi ne.. Bohužel já i manžel jsme ztratili důvěru, která má k lékařce být. Můj názor je velmi složitý.

Manžel by ještě řekl, že by neškodil PC, kde by měla karty pacientů, protože si bohužel moc nepamatuje, co bylo minule.. a že mít hodně pacientů není argument pro určité kiksy..

I přesto musím říct, že paní Kodysová vůbec není špatná lékařka, jen si myslím, že toho má moc, (dospělí, děti, kineziologie,..) a i proto si myslím, že jsme jí svým odchodem a uvolněním dvou míst umožnili věnovat čas, který by jinak investovala do nás, investovat do miminek a malých dětí, o které se krásně stará!

Körberová

Paní doktorka se v poslední době velice změnila. Přestávám mít k ní tu potřebnou důvěru k léčbě. Přijde mě, že řeší jen část problému nikoli problém jako celek.

jako dite jsem k ni musela chodit a vubec jsem ji nemela rada. Nevzpomenu si ani na jeden usmev nebo neco mileho z jejich ust. Vazna a vecna lekarka neni v detske ordinaci na spravnem miste.

Nedoporučuji! Po léčbě homeopatiky, které nám paní doktorka doporučila, dostalo dceřino tělo takový nápor, že jí slezly nehty jak na rukou, tak i nohou a to jen díky tomu, že nemoc nebyla řádně léčena a tělo se s tím muselo vyrovnat samo.