PL pro děti a dorost, všeobecné lékař.
K Valše 38, Třešť

Umístění: PL pro děti a dorost, všeobecné lékař. Jiný

Jsem opravdu moc ráda, že můžeme k paní doktorce chodit. Naše holky mají paní doktorku moc rády, je laskavá, empatická, otevřená a snaží se pomoci i přírodní cestou, než se nasadí silnější léky. Najde si čas na každého pacienta a nevadí mi, že občas si musíme chvíli počkat. Neznám lepšího pediatra.

Neznám lepší!!!!!Všem doporucuji!!!!!Její úžasný přístup!!!Nejprve jsem tam jezdila jen s naší dcerkou,dnes už jsme tam všichni :-) !Nikdy nezapomenu na naší první návštěvu a vlastně na žádnou!!!Hrozně moc nám pomohla,udělala proto vše....Dává do toho kus sebe a to se jen tak nevidí!!!Mám jí moc ráda,stejně jako naše dcerka!!Úžasná doktorka,úžasný člověk!!!!

Mám ty nejlepší zkušenosti a rádi si za paní doktorkou dojedeme i 50 km. :-) Děkujeme za ní!

Na pani doktorku nedam dopustit vnimam ji nejen jako vybornou doktorku,ale i jako pozitivniho cloveka..a ze obcas neni samy usmev od ucha k uchu?je jen clovek a prace doktorky-zodpovednost,narocnost musi byt na tolik vycerpavajici ,ze obcas lide zapominaji ,ze i ona je jen clovek..kdo chce na nekoho kydat vzdy si neco najde...

Paní doktorka je výborný člověk i doktorka. Za mě a mou rodinu 100% spokojenost.

Jsem MUDr.Marie Kodysová,praktický lékař pro děti, dorost i dospělé.
Nechci se registrovat do vašich sestav , ale chci reagovat na vzkaz z 27.9.2011 Tedy: Blahopřeji autorce tohoto vzkazu. Žije zřejmě ve světě, kde není závažných nemocí a vystačí s principem "devět z deseti lékařů doporučuje.." Moje zkušenost je jiná.Je to zkušenost s bolestí, utrpením, často i beznadějí mých blízkých,t.j.těch kteří vstoupí do mé ordinace. Každý den se dívám do očí lidem, kteří naplňují čísla statistik o vzestupu počtu nádorů,roztroušených skleroz,autoimunitních chorob,alergií atd.Ze všech svých sil pro ně hledám cestu ke zdraví, nebo se snažím nadlehčit tam, kde zdraví nelze dosáhnout.Pan Tomáš Pfeiffer,(biotronik) je jediný,koho doporučuji, když medicina nestačí.Doporučuji ho na základě své pozitivní zkušenosti.Jeho práci pozoruji více než 10 let.Zkuste se o této práci nejdřív něco dozvědět, třeba na youtube-"20 let od úspěšné léčby biotronikou" od p.Vernerové a její ošetřující lékařky.Pak hodnoťte.Připadala bych si jako podvodník, kdybych svoji pozitivní dlouholetou zkušenost zatajila před těmi, kterým jde o život.Je to moje odpovědnost a moje rozhodnutí nezavirat oči před tím, co zřetelně vidím,i když se to nehodí do vašich představ o fungování světa.Ostatně každý se po jakémkoli mém doporučení rozhoduje sám.Z celého srdce si přeji, aby pan Pfeiffer žádné "kšefty",jak vy říkáte,neměl.Ale toho se asi hned tak nedočkám,realita nemocí je jiná.

Paní doktorka je pečlivá , ale ty čekací doby jsou fakt hrozné někdy tam čekáme i 3 hodiny než na nás dojde řada . a to když je člověku špatně , tak se to nedá vydržet . Zajímavé je že si někdo přijde zaklepe na sestřičku a ta ho hned veme dovnitř a z toho někdo přijde zaklepe a ona mu řekne at si počká v čekárně . Asi hodně záleží na tom jaky je to pacient !

Je to nejlepší doktorka co znám, strašně nám pomohla. Hlavně má o děti velký zájem a není ji jedno co se s nimi děje.

Nechápu proč sem takové věci píšete.Pokud se vám to nelíbí,máte to p.doktorce oznámi sama a ne to zde publikovat.A nebo k ní prostě nechodit a nedělat takovouto zbytečně ošlivou ostudu.Já sama k ní chodím už řadu let a jsem velmi spokojená.Ikdyž čekací doba a někdy pomalost je k zlosti ale na druhou stranu to chápu.I u ostatních lékařů se čeká a mnohdy i déle ale nikdy jsem nepotkala žádného lékaře,který by si s vámi dal takovou práci a hlavně by chtěl opravdu pomoci jako pani doktorka Kodysová.A stran biotroniky,to je věc názoru.Zřejmě máte závažnější zdravotní problém a když vám neni schopna pomoci klasická medicína,tak je spíše kladem,že vám chce pomoci jinak.A to jestli tam dělá nebo nedělá její příbuzná s tím přeci nesouvisí.Kdyby jste si přečetla něco o jejich organizaci pochopíte.Já sama jsem u něj nebyla ale viděla jsem ho,dost si o tom všem přečetla.Tak prosím neurážejte něco o čem nic nevíte a hlavně né pani doktorku!Jinak doufám,že vám bude někdo schopný pomoci jinak a jak sama píšete tak s lepším a kvalitnějším přístupem,ikdyž si to nemyslím....

Vynikající lékařka, která nedělá svou práci jen pro peníze, ale pro pacienty. Je velmi kvalitní lékařka.Mockrát děkuji a jsem ráda za všechnu pomoc.Vřele doporučuji!