Hradišťská 14, Pardubice
ZUB-DENT, s.r.o.

S paní zubařkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Řešila moje zuby ve velice zuboženém stavu, vždy nám vyšla maximálně vstříc. Ošetření od ní rozhodně nebolí, na pacienta nespěchá, vše vysvětlí a nebrání se diskuzi o nejvhodnějším ošetření. Vždy nabídne možnost píchnout injekci (s tím sem se teké u všech zubařů nesetkala). Navíc ordinuje v příjemném prostředí s příjemnou sestřičkou. Sama paní doktorka je velice milá a příjemná. Rozhodně si nemůžeme stěžovat, jsme u ní celá rodina.

MÁME VELICE DOBRÉ ZKUŠENOST, PÍ MUDr. jandová pracuje ohleduplně, citlivě a komunikuje s pacientem

Pečlivá, ošetření téměř bezbolestné

Dobrý den, ošetření u paní doktorky je vynikající v příjemně nadstandartním prostředí včetně moderní techniky. Na této klinice jsem absolvovala i chirurgickostomatologický zákrok a jsem nadmíru spokojená.

Paní doktorka pracuje pečlivě a ohleduplně jsme s ní spokojeni

Jsem velice spokojená s péčí paní doktorky, vždycky mi vše vysvětlí a nechá mě rozhodnout, jaký způsob léčby mi bude vyhovovat. Je velice pečlivá a klidně si s jedním zubem hraje hodinu. Vybavení ordinace je nadstandartní, takže vám udělá RTG přímo v ordinaci a nemusíte běham do nemocnice. Objednací doba je maximálně několik dní. Ve srovnání s mou původní zubařkou, které se zdálo, že injekce proti bolesti jsou zbytečný nadstard je ošetření u Mudr. Jandové jak u kadeřnice, prostě příjemné.

velmi konfortní ošetření,vstřícnost a výborné jednání.po přechodu od minulého stomatologa si připadám jako v jiném světě.doporučuji všema deseti.

Mám hodně zkušeností se stomatologama a musím BOHUDIK přiznat že paní Jandová je nejlepší co jsem poznala!Jediná ze všech co znám mi vysvětlí předem co tam mám za problém a jak by bylo nejlepší ho vyřešit,injekce nás bolela dle místa zákroku ale většinou ne.Potom je na každém jak se rozhodne!!Je milá a klidná a to je u lékaře potřeba.Nechápu když se tam někomu nelíbí,proč tam chodí??Chodím k ní já s manželem i se synem,sestra se synem a potom pár lidí co znám a NIKDO si nestěžoval (a to někteří měli veliké problémy)!!Paní dr.jen doporučuji!!Jak dospělým,tak dětem.Bláhová

Výborná paní doktorka a člověk.Má k pacientům lidský přístup,vždy vše pekně vysvětlí a nikdy nás od ní nic nebolelo.Codíme k ní celá rodina.Manžel,který je k zubařům nedůvěřivý,si ji nemůže vynachválit.Moje děti se na paní doktorku těší už dlouho dopředu.Má naše nejlepší hodnocení. Lucie H.

Naprosto skvělá doktorka, milá a zároveň profesionální. Přesně mi řekla co mě čeká, a jak bude postupovat. Mohu jen doporučit. Přihlásim k ní i dítě.