Jiráskova 55, Brno
EUROGYN, odborná ženská lékařka

Byla jsem vždycky velmi spokojená, paní doktorka je fakt odborník, sestry ochotné, poplatek je sice vysoký, ale nic není zadarmo, že ano. Takže rozhodně hodnotím velmi dobře.

Nejlepší a nejcitlivější ženská lékařka v celém Brně!

Profesionální péče, kde se Vám snaží navodit příjemnou atmosféru. Od té doby co chodím k paní doktorce Huvarové už se nebojím chodit k ženskému lékaři.
Jsem s paní doktorkou a sestřičkami nadmíru spokojená.

Dobrý den,

jak někteří píšete, že si sem paní doktorka nebo sestřičky píší komentáře samy, tak asi zcela dobře nechápete k čemu tyto stránky slouží.... jsou určeny pacientům, aby vyjádřili svůj názor na lékaře!
Můj minulý příspěvek byl zaregistrován pod IP: KD.ADK.AB.ADA (2) a nejsem lékař.... jsem obyčejná pacientka doktorky Huvarové a jmenuji se Lucie Ladýřová (proto zkratka L.L) a za svým názorem na paní doktorku i na sestřičky si stojím - můj další příspěvek najdete pod IP: DK.AEA.CK.EEA (2).

Jak mi sem příspěvek pod IP: FK.BEA.BG.KFG (1) píše že jsem doktorka tak opravdu nejsem....

Zamyslete se nad sebou... většinou nebývá chyba jenom na jedné straně!

To co tady čtu je děs. Já jsem u paní doktorky Huvarové asi 17let a za tu dobu jsem neměla jedinou špatnou zkušenost. Vždy se o mě postarala a že jsem za ta léta měla problémů dost, endometriozu, potíže s otěhotněním. Prožila jsem v její péči 3 těhotenství a z toho jedno bohužel skončilo potratem, ale i tehdy mě paní doktorka podpořila i psychicky. Že zaplatím 500Kč ročně mi vadí ze všeho nejmíň. Zdá se mi zvláštní, že by paní doktorka a sestry měly tak rozdílný přístup k pacientům. Já
rozhodně nejsem žádná prominentní pacientka a ani jednou se mi nestalo, že by se ke
mě kdokoliv z této ordinace choval hrubě a neochotně. Dámy vstupte si do svědomí, není chybka někde i na Vaší straně? A aby si někdo zase nemyslel, že to píše paní doktorka, tak moje jméno je Lea Stejskalová a za svým názorem si stojím.

Dobrý den Všem,
jsem pacientkou MUDr.Huvarové od 15 let. Paní doktorka je podle mého názoru výborný odborník. Nikdy se mi za ty léta nestalo, že by mě nějak nevyléčila nebo něco podcenila. I v těhotenství bylo vše jak má být.
Co se týče příplatků za nadstandardní služby, tam musím souhlasit, že pro ženy které navštíví jednou za rok ordinaci a nic víc je zbytečně vysoký, jenže kdo víme kolikrát za rok tam budeme muset zajít. Na druhou stranu se mi taky nezdá, že by sestřička někoho vydírala ,jak popisuje pacientka IP: BA.KCC.EG.BKE (1)! Sestřičky, jsou ochotné a vždy se snaží vyjít vstříc ( obzvláště sestřička Katka).
Tento serv je neobjektivní, neboť by se museli vyjádřit všichni kdo k paní doktorce chodí. Nevím zda paní doktorka nebo sestřičky sem píší nějaké komentáře,jak popisuje paní :IP: FK.BEA.BG.KFG (1), ale myslím, že takhle trapní nejsou.
Ať půjdeme ke kterémukoliv lékaři, vždy budou spokojení a nespokojení pacienti.
I já si zde čtu příspěvky o lékařích ke kterým chodíme, ale beru je "s rezervou " .

Paní doktorka i její sestřičky jsou pokladi, jsou moc milé a troufám si tvrdit že velice schopné. Jsem v její péči spokojená.

nejlepší paní doktorka

jedna z nejlepsich lekarek ktere jsme poznali

Chodím k paní doktorce už snad 12let a musím říct, že jako odborník je nejlepší ze všech ostataních lékařů, ke kterým docházím (praktici atd). Vždy vidím maximální profesionalitu s kterýmkoliv zdravotním problémeme a to jsem jich opravdu bohužel neměla málo. Navíc odeslání k zákroku, jak tady někdo napsal, je opravdu vždy k odborníkovi, který je opravdu vynikající (viz. ještě MUDr. Hortíková)! Přístup sester, hlavně Kačky je až nadlický, neuvěřitelný. Je ochotná, dokonce i za hranice pracovní doby. Možná někdo má špatnou zkušenost s náladovostí, pokud to tak budu nazývat, ale uvědomte si, pokud někdo nedodržuje, co dostal jako doporučení, není se čemu divit, já osobně jsem občasné "sprdnutí" považovala spíše za projev toho, že na mě paní doktorce záleží a chce zdůraznit, jak důležité je dělat co mám. Jde o mé zdraví. Nevím, jak ostatní citlivky řešíte třeba pracovní vypětí a případný nátlak s problémy v práci. Život není jenom o mazlení. Ale je fakt, že pokud vám něco nevyhovuje, můžete změnit doktora, jak se vám to bude hodit. Já jsem spokojená. A jak někdo napsal, že paní dokroka nemá ráda těhule.. Já mám dvě děti.. a vždycky to bylo vedeno i oznámeno s nadšením a maximální péčí.. ;o)