Jiráskova 55, Brno
EUROGYN, odborná ženská lékařka

G
Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka Jiný

Z ordinace Mudr. Huvarové jsem odcházela potupená, vystrašená.. Paní doktorka je zajisté odborník ve svém oboru, ale její chování je přinejmenším na hraně. V mém případě se chovala velice arogantně a nepříjemně, nepodala mi informace, jež jsem potřebovala. Nehledě na to, že vždy jsem platila za plastová zrcátka, ale lékařka používala kovová.

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka

Dobrý den. Bohužel se musím přidat k těm negativním komentářům. Paní doktorka je zajisté odborník, ale komunikace ji dělá problémy. Chodila jsem tam celé těhotenství, kdy co návštěva to nové a nové léky. Chtěla po mě ob den výplachy Rosalginem, několikrát mě léčila záněty aniž by vzala stěr a pálila to od oka. Vyslechla jsem si i věci typu, že ji to semnou už nebaví a kolikrát jsem odcházela s brekem a připadala jsem si jako nejhorší máma na světě co umyslně škodí svému nenarozenému dítěti. A vrchol byl to, když tam měla záskok a měla jsem těsně před porodem a ten mě řekl, že rosalgin mě vůbec nesvědčí, že mě vymlátil přirozený prostředí a následovaly další atb a léčba lactobacily. A jejich nadstandart za 600, kterej do teď nevím co obsahoval mě zarazil nejvíc, protože na každé kontrole mě kontrolovala železnýma zrcadlama a ne plastovýma, které jsem měla zaplacené.

Dobrý den, moje zkušenosti s paní doktorkou jsou již 20 let staré a když čtu vaše komentáře, živě si vzpomínám na ty potupné okamžiky, když jsem coby sexuálně spíš zdrženlivá a bojácná 19-ti letá dívka odcházela z její ordinace s pocity strašné viny, s pocity, že jsem promiskuitní a nemorální a sex je vlastně něco moc špatného. Jednou mi paní doktorka při vyšetřování položila otázku: "Zase bylo šousty šousty?", jindy zněla otázka podobně, ale tuto nikdy nezapomenu. Či její vyjádření o biologické zahrádce, co mám v jejím zorném poli. Vždy jsem se velmi styděla. Dokázala skvěle ponížit a mladou holku takhle zblbnout - vydržela jsem to více jak 2 roky, do doby, než jsem po konzultaci s kamarádkou (které jsem mimochodem paní doktorku doporučila, že je výborný odborník, protože mě pořád na něco léčila) zjistila, že nám předepisuje naprosto stejné léky. Přitom kamarádka tehdy taky nebyla žádná záletnice. Začala jsem mít podezření, že nám prostě něco cpe jen tak, aby vydělala. Po posledních globulích, které mi předepsala, jsem začala mít problém, bolest při styku. Kdoví, co to bylo. Dlouho trvalo, než jsem našla doktora, který vpodstatě přišel na to, že je to psychického rázu, že se prostě bojím, stáhnu se a pak ta bolest. Myslím má paní doktorka na tomto lví podíl. Můj současný doktor je výborný, odborník, člověk a za těch skoro 15 let mi snad nepředepsal ani zdaleka tolik léků, co paní Huvarová. Nechce se mi věřit, že pořád ordinuje, resp. že k ní pořád někdo chodí. Rozhodně nedoporučuji!!!!!! A naposledy, kdy jsem tam byla, jsem ještě vytáhla z peněženky 500 Kč (tehdy tomu říkala sponzorský dar). Takové peníze studentce hodně chyběly...

S paní doktorkou jsem nikdy problém neměla a sestřičky byly příjemné. Nejvíc mě však dožíralo, že vždy, když jsem přišla na objednanou preventivní prohlídku na určitý čas, čekala jsem minimálně hodinu a půl, než jsem se dostala do ordinace, kde jsem byla cca za 7 minut hotová. Vrchol byl, když jsem zavolala, že jsem zřejmě těhotná, paní sestřička mě objednala až za měsíc a poučila mě, že kdybych krvácela, tak mám jít do nemocnice. Proto jsem se rozhodla, že raději změním lékaře, než abych čekala měsíc na potvrzení těhotenství a v případě nepříjemností se musela obracet na nemocnici. Dodatečně mi bylo kamarádkou vysvětleno, že jsem nezaplatila 500 Kč za nadstandart, tak zřejmě proto taková ochota.

S paní doktorkou jsem mela taky problémy. Neberu to ze sem byla mladá studentka a nechala ze sebe vytahnout spoustu penez, ale citila jsem ze mam zanet mocoveho mechyre. Zavolala tam, sestra byla neprijemna, odmitla me vzit, az na konec sem ji donutila. Napsala me leky a rekla par spatnych zprav, ale nic s tim nedelala. Poslala me s lekama na zanet domu. Leky nezabraly a tak jsem se rozhodla jit k jinemu lekari. Lekar se zhrozil a okamzite nasadil jinou lecbu. Zadny zanet mocoveho mechyre jsem nemela, ale uz roky jsem mela chronickou nemoc. Samozrejme je to zanedbana pece od pani doktorky, neodborne vysetreni a jeste ze me vytahla jakozto z 16ti lete divky moc penez. Nyní chodím k MUDr. Jaroslavu Danielovi do Břeclavi a jsem nad míru spokojená. Ten mě z toho zanedbáné léčil víc než rok.

Paní doktorka by se měla zamyslet nad tím, jak jedná se svými pacientkami. Její arogantní a urážlivé chování je neomluvitelné! Pokud nemá pod kontrolou své nálady, neměla by pracovat s lidmi. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že takový přístup jsem ještě nezařila. Nehledě na to, že její děsivá diagnoza, kterou mi při vyšetřování líčila, se po doručení výsledků vůbec nepotvrdila. Rozhodně ji nebudu doporučovat.

Dobrý den, i já bych se chtěla podělit se svoji by´t malou zkušeností s touto paní doktorkou, resp. s její praxí než přímo s její osobou. Mé rozhodnutí změnit gynekologa začalo tím, že jsem zavolala, abych se objednala. Po uspokojivé odpovědi sestřičky, že registrace je možná, mi ihned setřička sdělila informaci, že mám možnost si zaplatit nadstandardní poplatek 500 Kč, v němž kromě jiných "výhod" bylo, že v akutním případě budu ošetřena ihned. V tom momentě mi hlavou proletělo, jak to je v situaci, když tento poplatek odmítnu a já mám akutní problém...? Nicméně jsem si napsala termín, který byl zhruba za 4 měsíce na konkrétní čas. V den mé návštěvy v daný čas, jsem přišla do čekárny, kde k mému překvapení bylo cca 5 čekajících žen. Po mém pozdravu dvou sester, které byly tak zaneprázněny administrativou a svačinou, že se na mě ani nepodívaly, natož aby odpověděli na pozdrav, jsem čekala cca 5 min, až si mě někdo všimne. Poté, se mě sestra zeptala na důvod mé návštěvy, kdy jsem jí sdělila, že jsem objednaná na tuto hodinu a jestli si myslí, že se v tento čas dostanu na řadu. Na to mi klidně odpověděla, že nikoli, že to jsou všechny akutní případy, a že se dostanu na řadu za hodinu... Také mi navrhla, že se mohu přeobjednat na jiný termín, kde mi ovšem nezaručí, že se může stát stejná situace...a nejpozději možné vyšetření je v 13 hodin.
Mě z toho vyplynulo jedno, paní doktorka může být skutečně skvělá, ale systém práce, který si nastavila si myslím, že v dnešní době již není akceptovatelný a je na nás, potencionálních klientech, aby lékaři a lékařský personál pochopili, že jsme partneři nikoli jejich snadná cesta k výdělku. Držím nám palce!

S pani doktorkou mam velice spatnou zkusenost. Do doby, kdy jste ochotny platit 500 Kc za nadstandardni peci a hradit veskere leky a ockovani, co Vam doporuci je vse vporadku. Pokud ale odmitnete zaplatit nebo si neco nechat predepsat(o cem jiny lekar rekne, ze je zbytecne a nedoporucuje to), dojde ze strany pani doktorky na vyhrozovani a jeji pristup se velice zmeni a zacne se k Vam chovat urazlive. Pani doktorka by se dle meho nazoru mohla ke svym pacientkam chovat vice jako k lidem a mene jako k financim zdrojum.

Jmenuji se Martina Kubínová, přistěhovala jsem se do Brna s tím, že jsem neměla gynekologa, měla jsem kožní problémy a kožařka mně poslala k paní Doktorce Huvarové. Ta když zjistila, že nejsem nikde registrovaná, tak mně nabídla, at chodím k ní, že jen musím zaplatit jednorázový poplatek 500kč který je ale na pořád, musím říct , že se mně skutečně zdála milá, takže jsem neměla důvod to neudělat. První rok byl v pohodě chodila jsem si jen pro antikoncepci, když jsem šla na pravidelnou roční prohlídku, ač jsem byla objednaná čekla jsem skoro 2 hodiny a navíc kdž jsem byla na lékařském křesle, zvonil paní doktorce telefon do ordinace a tak jsem celou půl hodinu čekala, než se paní doktorka vypovídá s jiným pánem doktorem, (mimochodem v té chladné místnosti se má nahota neobešla bez následků a já z toho onemocněla), vzápětí mně u sestřičky jen jsem vyšla z ordinace bylo oznámeno, že mám zaplatit 500kč, které se odted budou platit každoročně, že je to z důvodu posílání receptu domů a nadstandartních služeb, to jsem odmítla, s tím, že pro recept si zvládnu do ordinace dojít a čekání, ač jsem objednaná hodinu a déle nepovažuji za nadstandart. Zdravotní sestřička mně začala vydírat, že pokud to nezaplatím, nenapíše mně antikoncepci. To mě naštvalo a řekla jsem ji, jestli si uvědomuje že mě vydírá a že je to trestný čin, načeš, řekla že tedy dobře že mně ji napíše , ale zaplatím jí za vystavení receptu 80 kč,protože jim to zdravotní pojištovna neproplácí. Zaplatila jsem jí tedy 80 Kč a nechala si vystavit potvrzení za co to bylo. Toto jsem pak poslala do všeobecné zdravotní pojištovny s dotazem, jak je možné, že musím platit recepty. Pojištovna se toho chytila a udělala paní doktorce štáru. Jsem ráda, že u ní nejsem, protože jestli něco nesnáším, jsou to vyděrači a potěšilo mně jak moc ji kontrola od VZP rozčílila a mimochodem musím říci, že genekologa mám exkluzivního:-) a navíc když jsem objednaná tak nečekám nikdy déle než 20 minut

Velmi náladová, nepříjemná, doslova seřvala známou, že nemá zaplacenou 500,-, že ji nevyšetří, důvody ji nezajímají, podnikatelka, ne lékařka.