EUROGYN, odborná ženská lékařka
Jiráskova 55, Brno

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka Jiný

Za mne nejlepší paní doktorka kam jsem se jen mohla dostat. Díky kamarádce která mi to domluvila... Já osobně už jsem tam dohodila taky pár klientek a všechny jsou moc spokojeně... Paní doktorka moc dobře ví co dělá

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka Jiný

Dobrý den, paní doktorka a její vyšetření katastrofa. Pokus omyl, pokus omyl..... vše jen velký business , aby na pacientovi co nejvíce vydělala. Ordinace plná prachu a pavučin. Vše jen na oko ve starých prostorech. Fuj hrůza. Při svém věku už by měla sedět doma v důchodu a netraumatizovat pacienty. Pokud s ní nesouhlasíte, natož řeknete svůj názor, tak i ze sestřičky se stává hysterka. Této ordinaci se doporučuji obloukem vyhnout. Jsou krásné moderní a hlavně čisté ordinace v Brně.

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka Jiný

Paní doktorka je lidsky nejhorší gynekolog v mém životě. Oznámila mi před x lety v čekárně, že jsem neplodná. Před publikem. Mimochodem, mám dnes dvacetiletou dceru.

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka Jiný

Paní Mudr. Huvarová nejspíš zvládá bez problému běžné gynekologické vyšetření, nicméně urodynamické vyšetření bych v tomto zařízení po mých špatných zkušenostech již neabsolvovala. Po první kultivaci na Staphylococcus aureus mi paní doktorka předepsala Dalacin a Macmiror - celkem velká nálož léků..., což asi bylo v pořádku, aby se infekce důkladně přeléčila, nicméně se tak asi nestalo a aniž by paní doktorka zjistila, zda je vše v pořádku, mám na mysli negativní kultivaci, provedla mi uroflowmetrii - urodynamické vyšetření, po kterém se infekce "rozjela" v daleko větší míře... Neustále nucení na močení, tlak v podbřišku, v podstatě horší stav, než když jsem p. doktorku navštívila. Byla mi nasazena další dávka antibiotik a všeho možného, konkrétně Cortimoxazol Al Forte.... Budu stručná, můj stav si vyžádal pracovní neschopnost a se zažívacími potíži po nadměrném užívání antibiotik se potýkám do teď. Problémy mě rovněž značně zkomplikovaly nástup do nového zaměstnání, kde jsem první týden více méně "protrpěla" se silným zánětem průdušek, ke kterému jsem se nejspíš propracovala oslabením imunity po všech těch antibiotikách. Je mi líto, že moje zkušenost byla negativní a že sem nemůžu psát pravý opak.

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka Jiný

Paní doktorka mi byla doporučena známou jakožto velký odborník, což nejspíš i je, asi bude i dobrý diagnostik. Ovšem co už jsem u ní nenašla, je lidský přístup a empatie. Při první návštěvě, kdy jsem přicházela s chronickými potížemi, mě mile překvapilo pečlivé vyšetření jak urologické, tak gynekologické (ačkoli mnohem bolestivější než na jiných pracovištích). Bohužel ale arogantní přístup, kdy jsem se bála na cokoli zeptat, mi nevyhovuje. Následovalo několik předpisů na antibiotika, kterých jsem již brala desítky a stejně nezabraly, snahu o jiné řešení problému neměla.
Na další návštěvě se mi vysmála, když jsem se zeptala na otázku týkající se ovulace. Vysmála se mi, že kde já bych vzala asi tak ovulaci (podotýkám, že mi bylo 25 let), že se budu muset velmi snažit, abych kdy otěhotněla.. odcházela jsem jako zbitá. U jiné lékařky mi bylo řečeno, že problém opravdu není tak závažný a Mudr. Huvarová to velmi zdramatizovala. Dopad na psychiku byl ovšem velký.
Dlouhé čekání v čekárně a poplatek za nadstandard, na který se mě sestra opakovaně vyptávala, až jsem jí ho opravdu zaplatila, ani mi nedala doklad, bych ještě přežila. Ačkoli brát si poplatek za služby, které by měly být standardní, je neetické.
Sestřičky byly jinak příjemné - asi jediné pozitivum. Ale u Mudr. Huvarové už se nikdy neukážu.

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka Jiný

Z ordinace Mudr. Huvarové jsem odcházela potupená, vystrašená.. Paní doktorka je zajisté odborník ve svém oboru, ale její chování je přinejmenším na hraně. V mém případě se chovala velice arogantně a nepříjemně, nepodala mi informace, jež jsem potřebovala. Nehledě na to, že vždy jsem platila za plastová zrcátka, ale lékařka používala kovová.

Umístění: EUROGYN, odborná ženská lékařka

Dobrý den. Bohužel se musím přidat k těm negativním komentářům. Paní doktorka je zajisté odborník, ale komunikace ji dělá problémy. Chodila jsem tam celé těhotenství, kdy co návštěva to nové a nové léky. Chtěla po mě ob den výplachy Rosalginem, několikrát mě léčila záněty aniž by vzala stěr a pálila to od oka. Vyslechla jsem si i věci typu, že ji to semnou už nebaví a kolikrát jsem odcházela s brekem a připadala jsem si jako nejhorší máma na světě co umyslně škodí svému nenarozenému dítěti. A vrchol byl to, když tam měla záskok a měla jsem těsně před porodem a ten mě řekl, že rosalgin mě vůbec nesvědčí, že mě vymlátil přirozený prostředí a následovaly další atb a léčba lactobacily. A jejich nadstandart za 600, kterej do teď nevím co obsahoval mě zarazil nejvíc, protože na každé kontrole mě kontrolovala železnýma zrcadlama a ne plastovýma, které jsem měla zaplacené.

Dobrý den, moje zkušenosti s paní doktorkou jsou již 20 let staré a když čtu vaše komentáře, živě si vzpomínám na ty potupné okamžiky, když jsem coby sexuálně spíš zdrženlivá a bojácná 19-ti letá dívka odcházela z její ordinace s pocity strašné viny, s pocity, že jsem promiskuitní a nemorální a sex je vlastně něco moc špatného. Jednou mi paní doktorka při vyšetřování položila otázku: "Zase bylo šousty šousty?", jindy zněla otázka podobně, ale tuto nikdy nezapomenu. Či její vyjádření o biologické zahrádce, co mám v jejím zorném poli. Vždy jsem se velmi styděla. Dokázala skvěle ponížit a mladou holku takhle zblbnout - vydržela jsem to více jak 2 roky, do doby, než jsem po konzultaci s kamarádkou (které jsem mimochodem paní doktorku doporučila, že je výborný odborník, protože mě pořád na něco léčila) zjistila, že nám předepisuje naprosto stejné léky. Přitom kamarádka tehdy taky nebyla žádná záletnice. Začala jsem mít podezření, že nám prostě něco cpe jen tak, aby vydělala. Po posledních globulích, které mi předepsala, jsem začala mít problém, bolest při styku. Kdoví, co to bylo. Dlouho trvalo, než jsem našla doktora, který vpodstatě přišel na to, že je to psychického rázu, že se prostě bojím, stáhnu se a pak ta bolest. Myslím má paní doktorka na tomto lví podíl. Můj současný doktor je výborný, odborník, člověk a za těch skoro 15 let mi snad nepředepsal ani zdaleka tolik léků, co paní Huvarová. Nechce se mi věřit, že pořád ordinuje, resp. že k ní pořád někdo chodí. Rozhodně nedoporučuji!!!!!! A naposledy, kdy jsem tam byla, jsem ještě vytáhla z peněženky 500 Kč (tehdy tomu říkala sponzorský dar). Takové peníze studentce hodně chyběly...

S paní doktorkou jsem nikdy problém neměla a sestřičky byly příjemné. Nejvíc mě však dožíralo, že vždy, když jsem přišla na objednanou preventivní prohlídku na určitý čas, čekala jsem minimálně hodinu a půl, než jsem se dostala do ordinace, kde jsem byla cca za 7 minut hotová. Vrchol byl, když jsem zavolala, že jsem zřejmě těhotná, paní sestřička mě objednala až za měsíc a poučila mě, že kdybych krvácela, tak mám jít do nemocnice. Proto jsem se rozhodla, že raději změním lékaře, než abych čekala měsíc na potvrzení těhotenství a v případě nepříjemností se musela obracet na nemocnici. Dodatečně mi bylo kamarádkou vysvětleno, že jsem nezaplatila 500 Kč za nadstandart, tak zřejmě proto taková ochota.

S paní doktorkou jsem mela taky problémy. Neberu to ze sem byla mladá studentka a nechala ze sebe vytahnout spoustu penez, ale citila jsem ze mam zanet mocoveho mechyre. Zavolala tam, sestra byla neprijemna, odmitla me vzit, az na konec sem ji donutila. Napsala me leky a rekla par spatnych zprav, ale nic s tim nedelala. Poslala me s lekama na zanet domu. Leky nezabraly a tak jsem se rozhodla jit k jinemu lekari. Lekar se zhrozil a okamzite nasadil jinou lecbu. Zadny zanet mocoveho mechyre jsem nemela, ale uz roky jsem mela chronickou nemoc. Samozrejme je to zanedbana pece od pani doktorky, neodborne vysetreni a jeste ze me vytahla jakozto z 16ti lete divky moc penez. Nyní chodím k MUDr. Jaroslavu Danielovi do Břeclavi a jsem nad míru spokojená. Ten mě z toho zanedbáné léčil víc než rok.