28. října 300, Mělník
Ordinace PL pro dospělé

Paní doktorku Marii Houskovou a sestřičku Alenu Kočovou považuji za naprosto výjimečné lidské bytosti , které chovám v hluboké úctě já i celá moje rodina o kterou vzorně pečují po řadu let .Petr Balatý - Štětí .

Je milá příjemná,perfektní lékařka,neléčí jen tělo,ale iduši.U mne objevila "závadu",kterou přehlédl internista.
Plně jí důvěřujeme a neměnili bychom. Manželé Genčevovi.

Paní doktorku znám již několik dlouhých let a mohu jen a jen potvrdit názory ostatních, byla jsem dost nemocná a dnes jsem v pořádku díky profesionálnímu a zodpovědnému přístupu paní doktorky.Jakmile vejdete do ordinace vítá vás velice milá a příjemná lékařka což je také velice důležité.

Velmi dobrá lékařka a ženská jako taková

Lékařka,jakých je dnes velmi málo.Ochotná,uznalá a znalá.

Š

Paní doktorka je nejlepší v tom,že každého vyšetří a pokud je potřeba pošle ke specialistovi.Neléčí jen tělo,ale i duši,je velice lidská a to v dnešní době je vzácnost.Paní doktorku znám třicet let,tak vím o čem mluvím.Je hodně oblíbená,protože je pečlivá,má a vždycky měla o pacienta zájem.

Perfektní lékařka, komunikuje s pacienty, je vždy vstřícná a příjemná, perfektní a profesionální přístup.

Velmi vysoká odbornost a přístup ka pacientům. Je vždy příjemného vystupování.

Paní doktorka Housková je v naší rodině praktickým lékařem již od mojí maminky a tatínka..a já jsem u ní také a nemohu ji vynachválit, snaží se Vám pomoci a poradit se vším s čím tak přijdete. Je milá, ochotná a vynikající lékař. Takových jako je ona by mělo být více.

Paní doktorku máme jako "závoďáka" již nekolik let. Milá, hodná, vstřícná, velice dobrý praktik, vždy usměvavá, poradí, pomůže, její diagnózy jsou naprosto přesné. Mohu jen doporučit. Od spolupracovníků jsem nikdy neslyšela nic negativního.