Praktický lékař pro dospělé
Boženy Němcové 52, České Budějovice

Báječná lékařka a skvostný člověk, Jsem její pacientkou skoro 3O let a vždy mi pomohla a poradila. Ošetřuje i mé dvě dospělé dcery a všechny na ni nadáme dopustit. Alena Lišková

velice dobrá lékařka, která má velice lidský přístup, který se nevylučuje s profesionalitou. Ovšem napsat hodnocení na tuto stránku je tisíckrát složitější, než vyjádřit názor na lékaře samotného ať žije byrokracie

Pacient pí. doktorky Heřmanové jsem bez mála třicet roků ,nikdy jsem se nesetkal z neochotou ,ani s jiným problémem.
Paní doktorku svou profesionalitou , pečlivostí a milým přístupem řadím mezi nejlepší lékaře,co jsem poznal.

Paní doktorka je praktický lékař. K odborným lékařům posílá pacienty většinou důvodně. Alespoň já mám tu zkušenost. Vždy mi poradila, co bylo v její kompetenci, s tím mi pomohla a pokud jsem potřebovala odborné vyšetření, dala mi doporučení. Její nevýhodou je opravdu tendence zapomínat na čas. Ale obrovskou výhodou, zvláště v tomto oboru a v dnešní době, je lidskost a schopnost naslouchat. Bere člověka jako lidskou bytost a ne jen jako soustavu orgánů. A to je snad jedině dobře, když se dnes najde lékař, který okamžitě nebere do rukou recepty a nepředepíše vám driáky, které by vám měly zaručeně pomoci. Sezení u ní v čekárně je i pro mě ubíjející, ale když je mi opravdu špatně, stejně se tam nedostanu :-) A pokud má pocit, že potřebuju trochu vynadat, tak si taky najde způsob. Já se už teď bojím, co budu jednou dělat, až ona se svou praxí skončí...

já jsem vždy velmi spokojená a vřele doporučuji

Je velmi zodpovědná,ochotná a milá

Nejlepší doktorka, jsem štastná že jsem ji našla !!!

Příjemná, přehled, odbornost.

Paní doktorka je po odborné stránce perfektní, nemám výhrady. Co mi vadí, je, že (i pokud se předem objednáte) čekáte v ordinaci neuvěřitelně dlouho, s horečkou, angínou... zatímco se tam "hodinu" vypovídává paní, která si "šla jen pro recept". Tohle bych si přála, aby paní doktorka změnila. Také si ráda popovídám, ale tady je třeba brát ohledy na nemocné, kterým často skutečně není dobře, a nenechat je zbytečně čekat.

Paní doktorka Heřmanová umí naslouchat pacientovi
což je dar ,který mnohým chybí.
Chodím k ní půl života a vždy pomohla na těle i duši.
Vřele doporučuji všem, kdo hledáte praktického lékaře.