Marie Havlíčková, zubař Žďár nad Sázavou

Zubař

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou
Soukromá zubní ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

jsem s paní doktorkou velice spokojena. Domnívám se, že pracuje nejen rychle, ale i kvalitně! Jsem přesvědčena, že rychlost není na úkor kvality. Mám velmi dobré zkušenosti nejen s běžným plombováním -- plob´by jso velice dobře modelované (dobře se mi čistí mezizubní prostory, což bylo v případě mých předchozích zkušenostech s prací jiných lékařů takřka nemožné, nevypadávají). Považuji ji za profesionálku, která pracuje kvalitně, rychle a ještě je příjemná.

Souhlasím s pochvalnými vyjádřeními výše uvedenými. Jsem s paní zubařkou maximálně spokojená.

U paní zubařky jsme zaregistrovaná celá rodina, vřele doporučuji!!!! Vstřícná, ochotná, milá, vše vysvětlí. Neznám lepšího zubaře.

velmi hodná a příjemná paní doktorka

Paní doktorka je velice dobrá doktorka. Jsme s ní spokojeni všichni, kdo k ní chodíme. Jen má dlouhé objednací lhůty, ale za to asi nemůže, má hodně pacientů a jak je známo je málo stomatologů - mladých.

Paní doktorka je velmi milá,hodná,pečlivá,vždy s Vámi jedná velmi příjemně.Jediný problém,je delší objednací doba,ale v případě akutní potřeby Vás vždy ošetří.