Nám. Slezského odboje 3, Opava
Odborný lékař interní a nefrologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

• nefrologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Odborný lékař interní a nefrologie Jiný

Chválím a moc děkuji za mnoholetou příkladnou péči o mé zdraví.Paní doktorka je vstřícná,trpělivá a velmi milá,za což si zaslouží velký obdiv -děkuji. Jejím léčením se dožívám 83 roků ve zdraví úměrnému mému věku.S velkým poděkováním se připojuje i má rodina .Helena Pelichová

Paní doktorka i její sestříčka jsou dámy s glancem, trpělivostí, humorem a hlavně profesionálky se vším všudy. Jsem už inventář v jejich kartotéce, ale za ty roky nemohu na jejich práci říci nic špatného. Klobouček a hlavně pevné zdraví do toho dalšího roku přeji:-)

V dnešní době se opravdu najde málo lékařů s takovou trpělivosti hledat cestu k pacientovi, který po létech, kdy se věnoval sportu, své práci a nikdy lékaře nepotřeboval se najednou vše zhoutilo zbyl jen invalidní důchod, vidina operace plíc, ledvin,dialýza,nemocné srdce, cukrovka a kdo ví co ještě. Konzultujícím lékařem mi bylo řečeno: "PŘEDÁVÁM VÁS KOLEGYNI, KTERÁ JE NEJLEPŠÍ ODBORNICE V OKOLÍ". NELHAL.
Díky její trpělivosti, nádherným přístupem a především odborným znalostem, správně a hlavně včas stanovené diagnoze, úporné léčbě žádná operace, mohu se dnes - po 3,5 létech radovat vnukem, svým koníčkům a pod. A navíc její sestřička-přihlásil jsem ji do soutěže "Nejlepší zdavotní sestra roku 2010".
DĚKUJI VÁM OBĚMA !!!
TAKOVÍ PRACOVNÍCI ZACHRAŇUJI ČEST NAŠEHO ZDARVOTNÍCTVÍ ! ! !

Paní doktorka je naprostý odborník. Je velmi pečlivá a opravdu Vás bude vyšetřovat, dokud nezjistí, co Vám je. Jako její pacientka, ji velice doporučuji a touto formou Vám paní Doktorka moc děkuji.Hana Hübschová

X

Jsem rád, že Vás mám

Paní doktorku hodnotím, jako jednu z nejlepších , co jsem ve svém stonání poznala. Je velmi lidská, chápající. Díky za její péči a přístup k pacientům.

• nefrologie
  • vnitřní lékařství - interna