Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pro mne výborná, léky trefila a na hospitalizaci poslala když to fakt nešlo jen lékama.
Pomohla mi velmi. Tam je problém, jak si pacient sedne, zvláště já s potížema s autoritama.
Paní doktorka je třída.

To její z. sestra grrr. Jsem moc senzitivní, jen se mi přišlo echt, že hlásí čekárně moji diagnózu a další "příhody" s jejím jemným chováním.
Naposled mi přišla naopak velmi příjemná, jsem za to rád...

Podle mě to není lékař na svém místě.Sedět za stolem a jen se ptát jak se cítíte nestačí!!Je třeba taky pro to něco udělat!

paní dr.na mě nepůsobila dobře,říkala jsem si,kdo je tu vlastně pacient?..po nějaké době jsem lékaře změnila,léčba typu-však máte léky,tak co byste ještě chtěla- není podle mě to pravé ořechové..

Paní doktorka je skvělá,nikdy nebyla nepříjemná,vždy je se mnou trpělivá,perfektně odhadla diagnozu,když jsem byla těhotná, a jiný pan doktor(kterého radši nejmenuji...) si se mnou vůbec nevěděl rady.trpělivě se mnou vše prodiskutovala a poradila.a když je mi fakt zle tak si na mě udělá čas i když nejsem objednaná.Její kladný přístup je nedocenitelný.

Paní lékařka je skvělý odborník na svém místě. Díky její péče, jsem se opět mohla vrátin do práce. Je velmi těžký obor, léčit dušičky lidí, jejichž psycho selhalo při zvládání obtížných životních situací. Paní doktorka to zvládá na jedničku.
Stejně nelehká je práce jeji zdravotni sestřičky, děkuji ji za povzbuzující slova.

velmi dobrý lékař,hrozně moc mi pomohla