Nopova 41, Brno
Privátní gynekologická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Ale nám se jen nelíbí její způsob projevu k nám. Všichni chválíme její praxi. Proto to taky všechny zdárně trpíme. Ale pokud někomu v těhotenství řekne, že beztak potratí...kdo nezažil psychickou újmu si nedovede představit, co to dokáže udělat - ano, klidně i nakonec potratit:(. (mě vyšetření rozhodí na celý měsíc a to nejsu těhotná!!!) A že 30let je moc? Kdybych dítě chtěla mít teď, ve 23letech, tak mi zase řekne, že je to moc brzo. Nikdy jsem paní doktorku neviděla se usmát. Dokonce dělala obličeje na to, že chodím cvičit a plavat...Takže kolikrát už člověk právě neví, jestli to myslí vážně, nebo jen chce za každou cenu oponovat. Že uráží mě, to jsem si zvykla, ale na mou mámu kterou v životě neviděla??? To už NE.

Nějak mi to nedalo a musím reagovat na příspěvek paní Pospíchalové. Zřejmě patříte k těm šťastným, které jsou paní doktorce sympatické. Každý má právo na názor a pokud jste s paní doktorkou spokojená, je to v naprostém pořádku. Tento server má ale shromažďovat všechny názory, včetně těch negativních. Tady nejde o to, že paní doktorka dává rady, ale o to, jakým způsobem je prezentuje. Gynekologické vyšetření je intimní záležitost, pro většinu žen ne příliš příjemná, takže pokud z ordinace vycházejí v slzách, není to normální. A jestli si pacientky vezmou ponaučení paní doktorky k srdci, to už je na každé z nich. Paní doktorka je sice odbornice, ale chybí jí lidský přístup.

K paní doktorce jsem chodila řadu let. Naštěstí jsem neměla žádné problémy, takže preventivní prohlídky se daly zvládnout. Občas jsem se nestačila divit, jak se chová k ostatním pacientkám. Trochu mě to zaráželo, protože na mě byla vždy milá. Pak jsem ale začala chodit do těhotenské poradny a když zjistila, že s přítelem nejsme sezdaní, začaly příšerné přednášky o tom, jak zničíme život dítěti, co se narodí do neúplné rodiny, jak na mě přijde sociálka apod. To už na mě bylo moc, ale nechtěla jsem v půlce těhotenství měnit lékaře, protože po odborné stránce se mi zdála dobrá, takže jsem poradnu odchodila s prstýnkem a po porodu změnila lékaře. Co se týká ostatních komentářů, je opravdu každého věc, jestli se holí a jaké prádlo nosí, stejně tak i jako v mém případě rodinný stav. Shrnuto a podtrženo - doktorka pro ty, které mají silné nervy, nebo pro ty, které si myslí, že by jí mohly být sympatické, jinak se připravte na adrenalinový zážitek.

Paní doktorka je po odborné stránce opravdu odborník, ale jinak je nepříjemná a strašně náladová. Vůbec se nedivím, že jí odcházejí příjemné sestřičky. Chodila jsem k ní 12 let a jsem ráda, že jsem od ní odešla.