Marie Bednaříková, ortoped Otrokovice

MUDr. Marie Bednaříková

Uložit

Ortoped Více

20 názorů

Uložit


Adresa

Ortopedická ambulance
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ambulance problém s ramenem

K pani doktorce jsem šel s jistými obavami, plynoucími právě z názorů uveřejněnými zde. Po prvním vyšetření a naordinování a hlavně provedení rehabilitační léčby jsem ale svůj názor musel změnit. Nejenom, že se moje "zamrzlé" rameno začalo rozmrazovat, ale po nasazení další série rehabilitačních sezení (celkem 18) , mám rameno úplně v pořádku. Jak ona skromně říká, není to jenom její zásluha, ale hlavně zásluha pacienta, který poctivě dodržuje pokyny, které ona skrze rehabilitačního pracovníka, uděluje.
Pani doktorka je při styku s pacienty sice trochu strohá, ale asi to vyplývá ze zkušeností, které za dlouhá léta s pacienty má. Při mé poslední návštěvě u ní bylo však vidět, že má z výsledku své práce na mně, opravdovou radost. Přeji ji, aby takových případů měla co nejvíce.
L. Stupka

M
Ověřený profil

Paní ,"doktorku"nedoporučuji z vlastní ošklivé zkušenosti!Má hrubé jednání vůči pacientům..Vyslechla jsem na mou osobu,mnoho urážek a nevhodných poznámek,jen z toho důvodu,že jsem se omluvila a neměla sebou zdravotní kartu.Po předchozím léčení s nohou,jsem byla toho názoru,když pravidelně navštěvuji doktorku,tak není potřebné nosit dokumentaci.PŘÍKLAD MI BYLA MÁ KOŽNÍ LÉKAŘKA,KDE JSEM BYLA NAPOSLED PŘED 5 LETY A NIC TAKOVÉHO NEVYŽADOVALA.!Doktorka Bednaříková,mě nazvala malým,dítětem a urazila i mou obvodní lékařku.Proto zvažte návštěvu u této "lékařky".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Až bude v Otrokovicích víc ortopedů tak pak paní doktorka uvidí tu plnou čekárnu spokojených pacientů,ano netvrdim,že je špatná lékařka,ale měla by se zamyslet nad svým chováním a svou arogancí nemá právo někoho urážet a ponižovat. Spoléhá na to že tady v Otrokovicích je jen ona tak je přesvědčená že může vše,já bych paní doktorce doporučila, aby začala být spokojená sama ze sebou a nebude si muset vybíjet zlost ze svých komplexů na pacientech.Já osobně paní doktorku už nebudu obtěžovat nemám totiž potřebu poslouchat že okrádám pojišťovnu a díky takovým pacientům jak jsem já pojišťovna krachne. Objednala jsem se sama bez doporučení svého ošetřujícího lékaře.A to jsem u ní byla v roce 2015 úplně ze stejným zdravotním problémem a proběhlo vše v pohodě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Sprostá,drzá,nechutná,arogantní...byla jsem s měsíc a půl starou dcerkou na kontrolu kyčlí.Už ve dveřích mi doktorka řekla,že používám agresivní prášek na praní..?to jako vážně?!..poté to pokračovalo s necitlivě přehazování dcerou ze strany na stranu..když jsem jí řekla jestli by mohla být opatrnější..řekla mi,že jsem hysterka a mám si dítě utišit,že je uřvané..ať se nedivím,že mám nervy v kýblu.A měla jsem se jí omluvit..nechala malou plakat a nechtěla mi ji vyšetřit.Když se dcerka počurala,řekla,že to je vrchol..ale nedokázala pochopit,že ji chci dát čistou plenku.Podotýkám, miminko mělo měsíc a půl!!! Příšerné..celý den jsem byla vzteklá a bylo mi do pláče.Paní Bednaříková je zřejmě nervově a psychicky labilní člověk a neměla by tam co dělat...!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřený profil

Paní doktorka je odborník ve svém oboru,informuje přesně a srozumitelně pacienta,doporučí adekvátní léčbu .Jsem opět velmi spokojena.
Pro některé pacienty, očekávající u lékařů postavu z televizních seriálů jen dodávám,že lékař má léčit,poradit a informovat pacienta-čekat zázraky u opotřebených kloubů 80-ti letého pacienta ,srovnání páteře u pacienta se skoliózou apod.lze jen ve fantastických seriálech.Už má maminka říkala:ze starého nové neuděláš :-)
Hezký den všem a hodně zdraví/ přiměřeně věku a stavu/

A
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou spokojena. Je odborník na svém místě, nic nezaobaluje, řekne vše přímo na rovinu. Kdykoli jsem tam musela s kolenem, nebo i s ramenem, vždy mi pomohla, řekla jasně co a proč a vyhlídky do budoucna ohledně léčby...

S
Ověřený profil

nemohu si na paní doktorku stěžovat,ač jsem z ní měla obavy,po návštěvě u ní se mi značné ulevilo,asi od ní očekávají nemožné ti co ji kritizují.

P
Ověřený profil

Dnes jsem byla u paní doktorky s bolestivým ramenem. Ještě že jsem dopředu nevěděla ke komu jsem se objednala a jaké má hodnocení. Asi bych se bála a byla ve stresu, od kterého by mi nepomohla ani antidepresiva. Neovlivněna tedy názory jiných, jsem v klidu vstoupila do ordinace a v ještě větším klidu, spokojená ba přímo nadšená profesionalitou, odborností a přímým jednáním paní doktorky, jsem z ordinace vyšla. Perfektně mě vyšetřila a vysvětlila všechny možnosti léčby. Také jednání sestry bylo naprosto profesionální a v pohodě. Přemýšlím tak o tom, jak je možné, že tu nacházím tak odlišné názory na jednoho člověka a na čí straně asi bude chyba.

P

Minulý týden jsem navštívila s dcerou ordinaci doktorky Bednaříkové.Dcera má potíže s ramenem,se kterým nemůže hýbat.Dozvěděli jsme se, že s ramenem vlastně nic nemá a na moje požádání ,týkajícího

se vyšetření páteře se doktorka začala chovat arogantně,sprostě a měla nemístné poznámky a připomínky,jak ke mně,tak k účesu a vizáži mé dcery.Vyvrcholilo to jejím prohlášením,že jsem jí otrávila celý den a že bych se jí měla omluvit ( zřejmě za to,že jsme si dovolili ji obtěžovat).Dále se snad ani nechci rozepisovat,abych kvůli někomu takovému ztrácela čas a slova.
Doktorka měla velké štěstí,že s námi nešel manžel,který je prudší povahy. V tomto případě by recenze nebyla uvedena zde na internetu,ale byla by uskutečněna přímo v ordinaci. Zřejmě by se dozvěděla hodně z Brémova Života zvířat..Na závěr - o zdravotní sestře už se ani nezmiňuji!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

U tady té odbornice jsem byla před deseti lety s tenisovým loktem, vynadala mi do simulantů a taky mi řekla, co otravuju, že viděla můj rentgenový snímek starý rok a prý mám jenom opotřebované klouby věkem - když jsem jí řekla, že jsem na žádném rentgenu nebyla nejméně pět let, tak řekla, že se spletla, že jsme asi dvě stejného jména a blbne jí počítač a na závěr dodala, že má tenisový loket taky a abych si našla jinou práci a nehrála toho simulanta..úroveň pod psa..když jsem jí řekla, že k ní už nikdy nepůjdu, tak křičela, že má plnou čekárnu spokojených pacientů - chůdáci staří lidé tam byli o berličkách, co už nika jinam nemohli dojít, tak je dodělala -a to jsem jí i řekla, tak za mnou utíkala až k výtahu a nepříčetně křičela o tom, jak je dobrá a já nemožná. Děkuji, nikdy více, dnes mě bolí lokty oba a mám strach navštívit ortopeda, protože setkání s paní doktorkou byl pro mě nezapomenutelný zážitek na celý život.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti