Marián Hain, gynekolog Hluboká nad Vltavou

MUDr. Marián Hain

Gynekolog

Masarykova 1, Hluboká nad Vltavou
Gynekologická ordinace

Mám s ním dlouholeté zkušenosti a je velmi dobrý. Ještě stará dobrá škola, vše vysvětlí i namaluje. Vřele doporučuji!

Chodím k Dr.Hainovi již 15 let a jsem maximálně spokojená.Obě těhotenství jsem měla rizikové a při jakýkoli pochybnostech mě Dr.Hain buď zval na kontrolu dříve,nebo mě poslal raději na kontrolu do nemocnice.O nějakém zanedbávání nemůže být ani řeč.Pokud někdo nechodí na pravidelné gynekol.prohlídky nemůže se divit,že to pak dojde až tak daleko,ale to není vinou lékaře.Každý má zdraví jen jedno a jak se k němu bude chovat,tak záleží na něm.Sestřička vždy příjemná,usměvavá.Já mohu jen doporučit.

Zachránil mi svojí pečlivostí dítě. Mám ráda jeho přístup ke mě jako k pacientce. Když máme oba náladu popovídáme si o všem možném. Když ji nemáme, řešíme jen to nejnutnější. Nakonec - podrbat si můžu na pedikůře. Podle mě je odborník a nic nezanedbá.

S panem doktorem nemám za 16 let, co ho navštěvuji, vůbec žádné problémy.Je sice málomluvný,ale každý je nějaký.Zatím nemám důvod p.doktora měnit.Takže bez problému.