Přijímám: dospělí

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a, Jihlava

1 500 Kč

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pr...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Fobie
  • Poruchy příjmu potravy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Velmi dobrý psycholog, skutečný profesionál, který mi velice pomohl. Doporučuji!

Děkuji velmi za názor.

Skvělý psycholog, který dokáže opravdu pomoct.

Děkuji za ocenění.

hodně mi pomohl zorientovat se ve složité životní situaci..
jeho přístup je pohodový a přátelský..
mohu s klidným svědomím doporučit..

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi za Váš názor a doporučení.

Za mne naprostá špička. Zkusil jsem v životě pár psychologů a s každým dalším stoupala spíš má nedůvěra. S Mariánem jsem se vždy dostal velmi rychle k výsledkům a mnohdy překvapivým. Vždy s maximálně pozitivním prvkem. Marián Bartoš je extrémně empatický a citlivý a pro mne je to spíš skvělý životní kouč. Doporučuji.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi za názor. Moc si toho cením.

Chodim k dr.Bartosovi jiz pres 3 mesice a citim se vyrazne lepe.Citlive pristupuje k mym problemum a dokaze mi poskytnout pohled na muj zivot s potrebnym odstupem ale laskave a primerenym zpusobem.
Mam zkusenosti s nekolika terapeuty a pokladam ho za nejlepsiho, kazdy detail jeho chovani je pripraveny s ohledem na klienta, jeho projev je umirneny a nerusi.
Prostredi ordinace je utulne, pouze vyhled do zdi vnitrobloku Zizkovskeho panelaku pusobi trochu smutne.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi za Váš názor, je to pro mne velké povzbuzení v mé práci.

Pan Bartoš má velice profesionální, ale zároveň přátelský přístup.
Je naprosto diskrétní a otevřený, problémy řeší velmi citlivě a taktně.
Působí pozitivně a jsem s ním maximálně spokojený, zároveň je ochotný a čestný. Je radost s ním spolupracovat a jsem rád, že jsem si vybral právě jeho.
Opravdu mi pomáhá! Michal M.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji Michale za Váš názor.

Pomohl mi (a pomáhá) se zorientovat v mém životě plným zvratů. Pomohl mi uvědomit si, co chci od života. Je s ním vždycky velmi pohodové a příjemné setkání.

Díky moc za Vaše slova.

Nejenže umí, ví, chápe,Jeto velmy schopný lidský ktery poslousha klientovi s takovím zájmem a nasledně hleda s klientem možmé cesty jak pokračovat se svím trapení. Mne pomáha nahlednout za zrcadlo podívat se na můj problem ,apodívat se na sebe z pohledu odvraceného zrcadla. Pod jeho odborným vedením v sobě objevuji různe možnosti .poznala jsem jiné psychiatry kteří neměli zajem léčit telefonovali nebo pod si dokonce malovaly jako že si píšou postřehy. Bylaj sem tak zklamaná že jsem si připadala jako přítěž a jen jako pořadové číslo pro pojištovnu. Pak jsem poznala pana Mariana. Jak přistupuje k mému problemu ,jak odborně s lidským přístupem mne pomáha cítím jeho zajem a tak se nestydím brečet a hlavně se svěřit o vše co jsem nikdy neřekla ani svim kamarádkam Jeho upřímný smích mne povzbují oběvovat mé utrapenou duši Takového psychologa můžu za sebe dodoručit. Zaroveň bych touto cestou poďekovat Marianovi že jsem a začína mne bavyt svět. JIKKA KOŽIŠKOVA

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji moc, Jitko, za Vaše upřímná a otevřená slova. Jsem moc rád, když Vám naše setkání pomáhá. Držím moc palce, ať se daří v rámci možností co nejlépe.

Výborný psychoterapeut, vřele doporučuji ostatním.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi za doporučení.

Pan doktor je podle mého názoru velký profesionál, problém se snaží zkoumat ze všech možných úhlů, svým klientům se podle mého názoru věnuje s maximální péčí,a kromě toho je stále pozitivně naladěný a občas se při pitvání problému i zasmějeme :-) Po několika sezeních se u mě dostavilo velké zlepšení, a to zcela mimo rámec mého očekávání (psychologa jsem se původně rozhodla navštívit jen pro to, abych měla klidné svědomí, že jsem zkusila všechny dostupné možnosti). Odeznívání mých potíží, které mi dost znepříjemňovaly život, pro mě bylo velkým překvapením, a panu doktorovi za to patří velký dík.
Velmi důležité podle mě je to, že pan doktor je naprosto upřímný a jedná s klientem zcela narovinu, což velmi upevňuje vzájemnou důvěru. Takže doporučuji!

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi za upřímný a tak podrobný názor. Díky moc.