Přijímám: dospělí

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a, Jihlava

1 500 Kč

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pr...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Fobie
  • Poruchy příjmu potravy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Velmi příjemný, lidský přístup, po pár měsících viditelné pokroky.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji, Marto, za Vaše slova.

Pan Mgr. Marián Bartoš je osobou, které si nesmírně vážím. Přečetl jsem všechny zde uvedené příspěvky a od prvního do posledního a se všemi plně souhlasím. Nemělo by tedy cenu je opakovat, mohu však s čistým svědomím vřele doporučit pana Bartoše všem, kteří potřebují jakkoliv pomoci. Je to skvělý člověk.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji, Tomáši, za Váš názor a moc hezké doporučení.

Pan Bartoš mi ukázal a pomohl najít cestu k lepšímu životu a jak se vypořádat s různými okolnostmi v životě. Vděčím mu za dlouhodobě lepší náladu a pozitivnější pohled na svůj život a na okolí. Umí se vžít do situace toho druhého a je z něho cítit přátelskost a soucit a zároveň také profesionalita. Opravdu dobrá zkušenost.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji, Františku, za Vaše slova. Moc si jich vážím a velmi Vám držím palce.

Mohu vřele doporučit pana Mgr. Bartoše jako pomoc při řešení situací a problému, které jsou velmi dobře popsány na jeho webových stránkách.Zdůraznil bych zejména jeho velmi profesionální přístup, odbornost a zaujetí pro práci. Se svými zkušenostmi a (podle mého názoru) velkým nadáním pro tuto práci je schopen lidem efektivně pomáhat, čehož důkazem jsou i zde uvedené příspěvky.Dávám maximum bodů

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi, Honzo, za Váš názor. Cením si ho a přeji hodně štěstí.

Pokud bych někdy v budoucnu potřeboval znovu pomoci, neváhal bych a s důvěrou se obrátil na Mariana Bartoše. V průběhu uplynulých 10 měsíců jsem se přesvědčil, že Marian má svou práci rád a věří, že je schopen svým klientům pomoci. Byl ke mně vždy laskavý, v jeho přítomnosti jsem se cítil dobře a v příjemné atmosféře jsme se mohli společně věnovat věcem, které mě trápily. Marian mi byl průvodcem, zpravidla mi nedával jednoznačné odpovědi, ale vedl terapii tak, abych si odpovědi s jeho přispěním nacházel sám. Nyní mám s koncem terapie pocit, že jsem mnohému porozuměl a absolvováním terapie položil základní kámen pro spokojenější život. Akutní obtíže pominuly a nyní už je jenom mě, jak se všemi zjištěními naložím, jak změním sám sebe a svůj dosavadní život. Pokud tedy hledáte empatického terapeuta se smyslem pro humor, spolehlivého a odpovědného, mohl by jím být právě Marian Bartoš.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi, Petře, za Váš názor. Jsem moc rád, že Vám spolupráce pomohla a držím palce.

X

Velmi individuální přístup, terapie směřující k jádru problému, zkušenost, vyzrálost, nadhled, všestrannost, rychlé a znatelné výsledky, jednoduše člověk na svém místě - vřele doporučuji a držím palce.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi za úderný a současně moc hezký názor.

Pana Bartoše vřele doporučuji. Měla jsem zkušenost s již několika předchozími psychology, kteří mi ale nedokázali pomoci, naopak mě spíš od hledání pomoci odradili. Během několika málo měsíců se mi podařilo s pomocí pana Bartoše vyřešit dlouholetý problém, za což mu ještě jednou děkuji. Oceňuji jeho empatii, snahu nacházet nová řešení i podporu nevzdat to.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji moc za Váš názor a krásná slova. Díky a držím palce.

Po dávné hrůzné zkušenosti s místní psycholožkou jsem dlouho a pečlivě vybírala, koho půjdu požádat, aby mi pomohl se situací, ve které jsem se ocitla. Jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala kontaktovat pana Mariana Bartoše, z jehož přístupu ke klientovi jsem nadšená. Je velmi přátelský, vnímavý, pozorně naslouchající, taktní a navíc vtipný. Výsledky se dostavily brzy a terapii jsem mohla ukončit. A protože mi k výběru pomohly i tyto stránky, ráda přidávám další kladné hodnocení.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji moc za Vaše hodnocení a pěkná slova.

Velmi dlouho trpím bulimií (13 let), přičemž jsem vystřídala ve snaze vyléčit se asi 8 lékařů, ať už psychologů, psychiatrů, čínských léčitelů, s výsledkem téměř 0, zato vždy s plnými recepty s léky, které mne tlumily a ve výsledku jsem měla všechny vedlejší účinky, jen ne žádný efekt z léčby.

Po návštěvě pana doktora Bartoše jsem 1 měsíc nezvracela - což bylo po tolika letech druhým nejdelším obdobím, kdy jsem žila "normálně". Nyní, po menším "škobrtnutí" (1 měsíc jsem terapii z časových důvodů musela vynechat) jsem opět "nabita" přesvědčením, že nemoc zvládnu a hlavně - že se mám kam obrátit a kde mi nikdo nebude slibovat zázraky, ale reálně mne podpoří v tom, abych svoji dlouholetou "hrůzu" vypudila pryč ze života.

Touto cestou bych chtěla ještě jednou panu doktorovi poděkovat...

JH

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji moc za Vaše slova. Pevně věřím, že se Vám v živěotě daří co nejlépe.

Veľmi príjemný a empatický. Vrelo doporučujem.

Díky moc za doporučení.