Přijímám: dospělí

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a, Jihlava

1 500 Kč

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pr...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Fobie
  • Poruchy příjmu potravy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • klinická psychologie

S panem Bartošem mám velmi dobré zkušenosti a mohu ho s klidným svědomím doporučit.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji, Lukáši, za Váš názor. Cením si toho.

Na prvním sezení mi pan Bartoš mimo jiné řekl, že očekává, že sezení budeme řídit oba. (nebo tak nějak)Vzpomínám si, že jsem řekl, že s tím možná bude problém, protože mám velký problém o některých osobních věcech mluvit. Myslel jsem si, že to půjde řešit tak, aniž bych musel konkrétně popisovat to, z čeho mám největší strach. Styděl jsem se. Po pár sezeních jsem ale začal panu doktorovi důvěřovat. Nikdy na mě netlačil, ale nakonec jsem ze sebe dostal všechno a dost se mi ulevilo. Teď mám spíš někdy problém pana doktora pustit ke slovu. :D Poslední dobou je mi opravdu silnou oporou, ve věcech které bych sám možná nikdy nevyřešil. Našel jsem u něho porozumění, které jsem dříve nalezl asi jen u jednoho člověka, který ale prožíval skoro to samé co já. Je obdivuhodné, jaké pochopení pro lidi s úzkostmi pan doktor má, aniž by si prožil něco podobného. Mám velké štěstí, že jsem ho potkal.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji Honzo, za Váš názor. Jsem rád, že pro Vás byla terapie bezpečným prostorem. Vždy mám radost, když se toto povede. Ať se Vám daří.

Též jsem byla velice spokojená. Lidský přístup, ale jasné výsledky. Pan doktor dokáže pomoci.

Díky moc za názor.

Pan Marian Bartoš je člověk, který dokáže velmi dobře naslouchat, dokáže Vás navést správným směrem a dívat se na věci s nadhledem. Po několika návštěvách mám pocit, že mohu zase volně dýchat. Děkuji pane Bartoši.

Mgr. Marian Bartoš

Jsem moc rád, za Vaší úlevu. Ať se daří.

S panem Bartošem mám vvýbornou zkušenost. Pomohl mi uvědomit si to co jsem sice tušil, ale nedokázal si to pojmenovat. Díky našim setáním se mi povedlo zmírnit pocit frustrace a najít nové úhly pohledu na aktuální, ale i chronické problémy. Po několika setkáních jsem měl pocit, že najdnou vidím co se v mém životě děje a jak moje postoje souvisí s tímto děním. Rozhodně doporučuji.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji Tibore, jste silný člověk, přitom otevřený k novým pohledům. Držím palce.

Pana Mariana Bartoše jsem vyhledala v náročné životní situaci. Jeho profesionální a vlídný přístup mi velmi pomohl. Byl mi oporou při prožívání těžké deprese. Po jejím odeznění mi pomohl zorientovat se v mém životě. Nyní se cítím výborně, plna energie a věřím v dobré. Děkuji Vám pane Bartoši!

Mgr. Marian Bartoš

Díky moc, za Vaše slova, Petro. Přeji, ať se Vám daří co nejlépe.

Pana doktora doporučuji, dokázal mi pomoci ujasnit si svoje problémy a společně jsme nalezli návod jak je řešit a čelit jim. Je příjemný a trpělivý a umí člověka nasměrovat a umožnit mu si uvědomit jak na to.Díky M.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji, Markéto, za Vaši referenci.

Pana Bartoše jsem vyhledel ve velmi tíživé životní situaci, která se mi zdála téměř neřešitelná. Jeho terapie, přístup a povzbuzení mi pomohly nasměrovat se správným směrem a začít novou etapu mého života. Marian mi velmi pomohl. Není potřeba dodávat nic dalšího. Děkuji.

Mgr. Marian Bartoš

Děkuji velmi za Váš názor.

Pan Baroš je výborný psycholog a mohu ho všem doporučit. Je to pozorný, sympatický, empatický a trpělivý člověk. Děkuji..:)

Mgr. Marian Bartoš

Také díky Vám za Váš názor.