Umístění: Poliklinika Hodonín Horní Valy

Náladová doktorka stejně i tak sestra. Ani jedna neřekla ''dobrý den'' ani ''na shledanou" ale co. :) Sestra se mi zdála po první návštěvě arogantní a nepříjemná ale po včerejší návštěvě, kde se s ní dalo normálně promluvit, měním názor.
S paní doktorkou jsem spokojen i když jsem u ní zaregistrován teprve krátkou dobu a byl jsem u ní jen párkrát.

Paní doktorka je skvělý odborník který stále studuje a pacientům se věnuje na sto procent bez dovolené kterou neměla už 25 let. Je skvělý diagnostik, nešetří léky a předepisuje ty nejnovější které jsou na trhu na určité onemocnění. Pokud člověk potřebuje odborné vyšetření okamžitě přeposílá k odbornému lékaři .Je jedna z mála která ctí své lékařské poslání a plně se věnuje pacientům a snaží se co nejvíce pomoci . Já i moje rodina jsme jejími pacienty už 40 let a za celou dobu jsme se nesetkali s žádnou náladovostí z její strany ba naopak z vysoce profesionálním přístupem. Jsme jí vděčni za své zdraví a za vše co pro nás jako pacienty dělá.

skvělý přístup, profesionalita, vstřícnost, dobrá nálada.... super doktorka i sestřička je super!!!!

Paní doktorka je prostě skvělá... :)

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Vždy mi poradí a také pomůže ať mám jakékoliv problémy. Super doktorka.

Pani doktorka je velmi milá,s citlivým přístupem a s velkým přehledem dokáže poradit nejlepší způsob léčení.Už jsem uní dlouho a nedám na ni dopustit.Dobrý přístup k pacientům má i sestra.

Je pro mou rodinu jako domácí lékařka,vždycky nám pomohla i poradila.

výborná doktorka jsem s ní maximálně spokojená

C

Velmi dobrá lékařka ,kterou navštěvuji už více ,jak 20 let a jsem s ní maximálně spokojen ! Vždy mi velmi ochotně pomohla či poradila s mými problémy a skutečně si jí vážím !

JEDNÁ VELMI PROFESIONÁLNĚ, OKAMŽITĚ POZNÁ, POKUD JE POTŘEBNÝ SPECIALISTA.