Umístění: Poliklinika Hodonín Horní Valy Jiný

Byla jsem pouze na vstupní prohlídce do zaměstnání. Objednana na přesný čas, sestra vzala všechny přede mnou a mě po půl hodině od sjednaného času řekla, ze ještě neobjedvali tak ať si počkám. Za 20 minut co jsem sama seděla v čekárně mě vzala a řekla ze když jdu k doktorovi mám počítat aspoň s hodinou. Během 10 minut mě vypsala papíry a když jsem odchazela tak měla velární stále prázdnou. Nikdy více

Je pravda, že mi paní doktorka několikrát pomola (ale mám za to, že jí diagnóza vyšla víceméně náhodou, v životě mě neviděla vyslečeného, vše dle dojmu, tomu neříkám výborná diagnostička, ale neprofesionální přístup. také přede mnou několikrát pomlouvala jiné lidi (které ani neznám) a říkala mi jejich osobní věci, a to naprosto bez skurpulí, což je dle mého názoru nevhodné, dokonce i jejich zdravotní problémy (to je snad porušení lékařské etikety. toto mi velmi vadí, stejně jako její náladovost, opravdu platí, co někdo zmínil, má doboru náladu, je v pohodě, nemá, je to špatné.

Na angínu klidně napíše vycházku. nejraději všecko posílá k odbornému lékaři. jako závodní doktor dobrá jinak nepoužitelná.