Mrštíkova 2451/1b, Praha 10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů • Od 5 000 Kč

Od 1 500 Kč

Od 800 Kč

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Akim Dent s.r.o. Jiný

Paní dr. Akimová mi zrekonstruovala kompletně celý chrup, i mé přední dva zuby, které jsem si odmítl nechat vytrhnout. Naprosto skvělá, příjemné chování, ceny mírné...potom, co jsem se pohádal se svou zubařkou jsem ani nevěřil, že někoho podobného potkám. Takže mockrát děkuji. :-)

Umístění: Akim Dent s.r.o. Extrakce zubu

Paní doktorka Akimová je prostě anděl. Ač mladinká, je úžasně šikovná, jemná, chápající pacienta i jeho strach. Vřele doporučuji !!!

Děkuji, paní Šmídová!

Umístění: Akim Dent s.r.o. keramická korunka

Já, ktera se boji jen vyslovit slovo zubař, jsem po návštěvě pani doktorky absolutne v klidu pred kazdou navstevou. Ptá se, zajima se a vše podrobně vysvětlí. Ceny sdeli předem/ přijatelné ceny/, poradí u má dostatek času na každého pacienta. Dokonce mi i radila s oparem Naprostá spokojenost!

Umístění: Akim Dent s.r.o. Zubní výplně (střední)

Velmi dekuji za prvotřídní ošetření. Paní doktorka je pecliva, velmi sikovna a velmi trpeliva. Paní doktorku doporučuji všem nerozhodným lidem. Budete jen mile překvapeni a mít krasne opravené zuby.

Umístění: Akim Dent s.r.o. oprava chrupu

Paní doktorka je velmi laskavá, milá, ohleduplná, a její profesionalita spočívá jak v bezchybné práci, tak v chápaní obav a strachu pacienta. Mohu všem nerozhodným budoucím pacientúm vřele doporučit. Vděčný pacient Miroslav Rýdl

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Na pravidelné kontroly i na akutní ošetření chrupu docházím do zubní ordinace v Praze 10, Mrštíkovy ul. Při poslední telefonicky objednané návštěvě jsem byla překvapena, že mě přivítala nová paní doktorka. Požadováné ošetření zubního kazu a odštípnuté části zubů provedla pečlivě a profesionálně. Byla velmi příjemná a ochotná, proto jsem se s ní domluvila na další návštěvě, při které mi opravila starší můstek tak, že vypadá jako nový. Jsem velmi spokojená a mohu paní doktorku doporučit dalším pacientům.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nevíte o nějakém zubaři v Praze, který dělá plomby do 1000 a ne nad? Kde to není tak drahé?
Nemám žádného zubaře a táta si moc taky nevydělává a bolí mě zub a myslím, že se vyklá.

Dobrý den, přijďte do zubní ordinace Akim Dent. Máme i levnější plomby taky.

Margaryta Akimova

Dobrý den,mám fobii že zubaře. Zuby mám ve strašně stavu a několik měsíců zánět v dasnich, který zatím moc nebolí. Jelikož jsem X let nebyla u zubaře, tak žádného nemám.Chci svou situaci neprodleně řešit. Strachje ovšem silnější protivník ???? V Pardubické nemocnici řekly sestře mého pediatra, že se musím osobně objednat a papírem v ruce od svého stomatologa, že jsem neosetritelny pacient a požadují analgosedaci.Jak to mám udelat, když zubaře nemám.Ke všemu se strašně bojím! Poradte prosim

Dobrý den. U pacientů, kteří se bojí, používáme lék Kozlík Lékařský v kapkách na uklidnění nebo Neurol tablety u závažnějších případů. Budete cítit ospalost a lhostejnost. Zvu Vás na konzultace do Prahy. Každý problém má několik řešení.