Masarykova ul., Rajhrad, 664 61, Rajhrad
Ordinace pro dospělé

Starodubečská 99/6, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Super lékař moc mi pomohl, přátelský přístup ke klientům, příjemná sestřička,oba jsou opravdový specialisté se zkušenostmi, velká spokojenost

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Bolesti

Doktor Tejral je Pan Doktor. Za mně 100% spokojenost.
Někdo u nás mu říká duch.Já říkám "Krumlovské Haus" - má zlatý ruce. Chodím k němu s bolestmi v zádech a vždy odcházím s pocitem, že za chvíli budu mít pokoj.
Bohdana Slavíková - Moravský Krumlov

Půl roku jsem chodila po doktorech. Bohužel mé problémy se rozvíjely postupně, takže si semnou nikdo moc nevěděl rady. Nyní se mé problémy zhoršily a bylo snad osudem, že pan doktor nakupoval v obchodě, kde dělám a kolegyně, která zrovna byla též na směně a je u něho registrovaná mu o mě řekla. Neváhal, vyslechl si mě a ať druhý den za ním dojdu. Znovu si mě vyslechl, vzal žádanku do laboratoře na odběr a odškrtal všechny možná políčka na co mi mají mojí krev rozebrat. Opravdu jsem koukala, toto žádný jiný doktor neudělal, každý se soustředil jen na jednu věc a nebral problém jako celek. Za 4 dny výsledky a na vše se došlo. Sic je to pro mě opět začátek začít od znova, objednání, vyšetření, ale už tam není nejistota, strach, co se mnou panebože je. Základ mám i když je to vážnějšího rázu, ale vím, že už jdu správným směrem. Pane doktore, moc Vám děkuju a přeju Vám hodně štěstí, buďte stále takový, jaký jste. Nevidíte pacienta, jako nějakého hypochondra, ale jako člověka. Jen myslete i sám na sebe a šetřete se. Dělat každý den i o víkendu je celkem mazec:)

Petr Míček,jezdil jsem u záchranky sedm roků,měl jsem možnost poznat opravdu hodně doktorů a doktorek,těch schopných kteří měli opravdu zájem vám pomoct bylo opravdu málo.Naposledy doktorka ke které jsem přijel z rozstroušenou slerosou a čtyřicítkami která mě zdělila že nejsem obědnaný,doktor z odchlíplou kapsou který za peníze napíše cokoli,doktoři bez zájmu atd.Pan Marek je Dr.opravdu pro lidi,odborník a fachman jen mám starost jak dlouho to tempo vydrží.Jezdíme za ním v podstatě sto km.s polovinou mé rodiny.To je můj názor a zkušenost.Pokud má někdo jiný .špatný může přece jít jinam.Přeji všem krásný den.

Marek je skvělý diagrnostik, obětavý a přátelský člověk, který jako první správně a přesně diagnostikoval moji vážnou nemoc. Za to mu patří navždy můj dík! Do ordinace chodí dveřmi, zadními. A ty "montérky", jak tady někdo popisuje, to jsou prosím kalhoty (součást uniformy) Zdravotnické záchranné služby, kde mimo jiné pan doktor působí.

Pan doktor je výborný lékař, nechápu pacienty co ho tady odsuzují!!!!Chtěla bych vidět Vás, na jeho místě, jak lehké je odsoudit druhé že? Já osobně jsem se nesetkala s lékařem, který je 24hodin na telefonu a obětuje se hlavně PACIENTUM!!!! A když Vám pan doktor tolik vadí, jak k němu můžete chodit dál A komentáře typu: Doktor si hodnocení vypisuje sám, aby si zlepšil průměr...Tak s tím běžte už vážně někam a neotravujte život druhým. Zde se má hodnotit kvalita lékaře a NE šířit POMLUVY. A myslím si, že lékař takové kapacity jako je on, vůbec neřeší nějaký průměr na internetu, on má jistě jiné hodnoty. Ale na závěr se musím pousmát, zde je vidět jak je kdo nemocný,protože skutečně nemocný člověk pana doktora jedině pochválí. Pana doktora můžu jedině doporučit, mám s ním velice dobré zkušenosti a nejen já, ale celá moje rodina. Je to skutečně LIDSKÝ LÉKAŘ jako jeden z mála.

Výborný lékař, můžu jen doporučit.

Velmi ochotný a vstřícný pan doktor s lidským zájmem o pacienta. Má i
velké zkušenosti.

Pořád to samé, tak se seberte jděte pryč a neotravujte tady,máte možnost volby. Mareček je třída a hotovo.

Milá paní, že si nejste schopna zapamatovat své RP ani pojišťovnu a ještě k tomu sebou nenosíte doklady je pouze VAŠE neschopnost a ne neschopnost vašeho lékaře. Píšete stále totéž, zřejmě si nejste schopna zapamatovat ani to, že už jste to sem psala, takže já doporučuji vyhledat už lékaře s jinou odborností (psychiatrie) a zaměřit se zase na něj. Já nemám s panem doktorem nejmenší problém!