Masarykova ul., Rajhrad, 664 61, Rajhrad
Ordinace pro dospělé

Starodubečská 99/6, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé zdravotní stav mé maminky

I já bych se ráda podělila o zkušenosti s panem doktorem Tejralem.
Pacientkou pana doktora je moje maminka,je jí 76 let a nikdy neměla vážné zdravotní problémy až v listopadu 2019,kdy jí začali kruté bolesti v bederní části páteře.Pan doktor nasadil léky proti bolesti, opichy postiženého místa,které nepomáhaly ani po několika návštěvách.Bolesti se stále zvyšovali,pan doktor slíbil mojí maminku navštívit i doma,ale protože přilehlá komunikace byla v rekonstrukci,nedorazil.Jen doporučil zavolat si záchranku.Tu si maminka,během týdne, volala několikrát pro nesnesitelné bolesti,které jí postupovali už i do nohou. Díky rozčilené lékařce na pohotovosti ve FN KV,která nabrala krev k vyšetření, se z výsledků zjistilo,že má boreliózu a konečně se léčba rozjela. Dalším vyšetřením zjistili zánět mozkových blan.
Tím ale vše neskončilo,v lednu 2020,po prodělané,doufám že úspěšné, léčbě boreliózy si maminka začala stěžovat na bolesti v oblasti žaludku.Opět navštívila pana doktora Tejrala v jeho ordinaci v Dubči,ten jí opět předepsal léky proti bolesti aniž by se jí na břicho podíval.Bolesti neustávali a tak zas nezbývalo nic jiného,než volat záchranku.Ještě v noci maminku operovali pro prasklý žaludeční vřed s rozsáhlým zánětem podbřišnice.
Podle sdělení operujícího lékaře se zánět nevytvořil ze dne na den.

Domoci se osobní návštěvy k nemohoucímu pacientovi je boj na několik dní. Následuje dvouminutová prohlídka, během které pan doktor ani neposlouchá, co mu pacient říká. Z chování je jasné, že měl jasno ještě před prohlídkou. Rozhodně nedoporučuji!

Dobrý den, MUDr Marek Tejral Rajhrad je výborný internista,ano zpívá si,zanadává..., je to také jenom člověk, ale my - pacienti v něm vidíme víc a když je nám ouvej přejme si, abychom ho našly v ordinaci podle ord. hodin.Co s doktorem, který je úžasný, když není zrovna tam, kde má být. Vybrala jsem si právě Vás a když přijdu do ordinace, tak je tam jen sestřička, která (kdyby jí nebylo můžete novou ordinaci zavřít) všechno vyřídí za Vás - zlatíčko k nezaplacení.Horší je, když tam sedí jiná dokorka na záskok, to zrovna můžu jít jinam a vybrat si sama nového lékaře.(uvažuji o tom!!, nakonec, kdo nebo co mě u něj drží,že!!!) MUDr Tejral se mooc zhoršil !!!!!, jen by mě zajímalo, co vás k tomu vede - být všude a nikde? Nic špatného Vám doktore nepřeji, jen jedno - ať potkáte přesně takového doktora jaký jste vy sám, když ho budete nejvíc potřebovat - jinak neuvěříte, jak se cítím, když vás potřebuji a vy jste v tahu.Sice jste na telefonu,nebo řeknete, abych přišla jindy, ale když mě je zle nyní ...., ale moc si zahráváte!!! Zamyslete se nad sebou a važte si nás pacientů, kteří vás potřebují a živí vás.To co tady píšeme, z toho si asi nic neděláte,asi si řeknete: zase jeden,který se doma nudí..., ale asi to chce napsat o Vašem chování na Lékařskou Komoru, abyste neseděl na více žídlích naráz - nestíháte a kde nic tu nic....!!! Ordinaci v Rajhradě máte vymodlenou, je Vaše, tak tam proboha buďte!! Přeji Vám pevné zdraví a začněte být znovu člověkem.(peníze nejsou všechno - mamon.). Krásný den Vám přeji, pacientka.

Trapné, jak tu nějaká obdivovatelka pana doktora, nebo sám pan doktor osobně sepisuje chvály, aby hodnocení vyznělo jako velmi dobré. Stručně řečeno - pan doktor nemá na pacienty čas. Ano, je jistě odborník, ale nelze sedět jedním zadkem na deseti židlích. Jak může vypadat jeho péče, když během jednoho pracovního dne má působit v několika ordinacích najednou??? Jde mu jen o co nejširší registr pacientů...

Osobně velmi lituji, že jsem se k panu doktorovi Tejralovi zaregistrovala. Sice je to výborný diagnostik, začal mi psát jednou recept na antibiotika po tom, co se zeptal, jakou barvu má hlen, jaký vykašlávám, nic víc nepotřeboval. Do ordinace leze oknem, ordinuje v montérkách, u toho vyřizuje telefony a klidně i posvačí. Ale co mi nejvíc vadí, že ve své ordinací není nikdy včas! Kolikrát se mi stalo, že jsem přijela do Rajhradu vlakem (nejsem místní), v ordinaci měl být v jednu, asi o půl druhé jsme mu volali kde je, tak řekl že ve dvě přijede, že je s autem v servise a nakonec přijel ve tři! Tohle by si lékař prostě neměl dovolit. Má sloužit lidem a ne lidé jemu, ano, důchodci si můžou v jeho ordinaci dlouhé hodiny povídat, ale to není můj případ!

Chyby v diagnozách, odflinknutá péče, problémy s žádankami a vyšetření. no nevím nebudí ve mě důvěru , byla jsem u něj 4 roky, ale maminka je u něj pořád kdyby nebyl tak blízko tak ji donutím odejít taky.

Jako doktor je dobrý, jenže kdyby se aspoň někdy ukázal v ordinaci.Vypsaná ordinační doba zásadně nezaručuje přítomnost doktora v ordinaci.Někdy se zdrží v nemocnici, když má noční službu, někdy má výjezd s rychlou záchrannou službou k nehodě na dálnici.... a tak pacienti buď několik hodin sedí v čekárně a čekají (pokud potřebují opravdu lékaře.jinak "drobnosti" řeší sestra - různá potvrzení,recepty na léky...) nebo odejdou a příště zkouší, jestli budou mít víc štěstí.Pro důchodce třeba není problém zopakovat si návštěvu doktora (můžou v čekárně poplkat se známými) ale když si nutně potřebuje k doktorovi zajít zaměstnaný člověk, tak se naštve, když doktora nezastihne ani dopoledne ani odpoledne (to už se mi stalo). TAKŽE PRACUJÍCÍM NEDOPORUČUJI. TĚM , CO MAJÍ MOŘE VOLNÉHO ČASU, MŮŽE BÝT V NOVÉ ČEKÁRNĚ DOBŘE.