Stomatologické centrum u Svaté Anny
1. máje 116 Vimperk, Vimperk

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.

Cením si jeho laskavého a profesionální přístupu. Je to sice uz dele, co mi trhal osmicku, ale bylo naprosto vse v poradku, oproti tomu, co jsem zazila nedavno. Jen je skoda, ze se odstehoval a mela bych to k nemu trosku z ruky.

Děkuji panu doktorovi, že mi v mých 23 letech po letitém zásahu mého bývalého doktora, zachránil celý chrup. Děkuji za jeho empatii, ochotu, milé slovo, úsměv, příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup a perfektní ošetření. Jezdím k panu Matouškovi 40 kilometrů, ale stojí mi to za to. Neměnila bych.
Patří mezi nejlepší a opravdové špičky. A není to jenom o talentu, ale i o chuti, o tom, že ho to baví a jaký je člověk.

Úžasný, profesionální a lidský přístup. Vybaven nejmodernější technikou a hlavně znalostmi. Celá rodina děkuje.

Jedním slovem perfektní. Výborný přístup, vše vysvětlí, objasní, jak bude postupovat... Když dokázal uklidnit na zubařském křesle i mně, to už je co říct. Velmi doporučuji.

pan MUDr. Matoušek je skutečně člověk na svém místě. Má obrovský talent. K pacientům se chová na 110% profesionálně. Je pozorný, trpělivý a především je to obrovský psycholog. Všechno jeho úsilí směřuje ke spokojenosti pacienta. Pracuje bezbolestně. Na pacienta působí klidným dojmem. Všechny následující úkony předem podrobně vysvětluje. Jsem velice rád, že v dnešním chaotickém světě mám alespoň v něčem jistotu. O můj chrup bude na věky výtečně postaráno.
Moje hodnocení je: ******

Vážený pane řediteli,
Děkuji velice.
Jsem rád, že v dnešním chaotickém světě jsou lidé jako Vy.
Přeji Vám, ať nás potřebujete co nejméně.
s úctou srdečně zdraví
a pevné zdraví přeje
Marek Matoušek

Srdečně zdravím nejlepšího zubaře v Čechách při příležitosti jeho dnešního svátku. Všechny uvedené pochvaly jsou pravdivé, také já ordinaci ve Vimperku pokládám za zubařský ráj! :-) Hana N.

MUDr. Marek Matoušek

Děkuji za pochvalu i za přání.
Ať se daří.
Pevné zdraví přeje
Marek Matoušek

Jedním slovem : PROFIK :)

Za panem doktorem Matouškem jsem jela až z Krkonoš a stálo mi to za to. Je velice šikovnej, udělající a milej. No prostě má zlaté ruce a ráda se k němu budu vracet. I moje druhá návštěva u pana doktora stála za to.

Musím jen souhlasit s již zde publikovanymi nazory na pana doktora:-) Lepší péči, přístup k pacientovi , technologie a prostředí si zde na malém městě ani nelze přát:-) Poprvé v životě se mi nechtělo opouštět zubní ordinaci.

Díky :)
s pozdravem Marek Matoušk