Stomatologické centrum u Svaté Anny
1. máje 116 Vimperk, Vimperk

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Pan doktor Matouššek je špičkový odborník který odvádí velice pertfektní práci.Mě osobně zachranil dalo by se říci život,protože zubaři před ním mi na zánět okostnice a nechané kořeny mi naordinovali ibalgin a teplý.Díky panu doktorovi kterého si moc vážím a moc děkuji za profesionální přístup moc děkuji.Kyslíková Jana

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Nejlepší zubař jakého jsem si mohla vůbec přát . Pokaždé se k němu moc těším . Jste jednička!! Neměnila bych za nic na světě !!

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Mudr.Marek Matoušek je prostě supr zubař a i supr chlap,sympatický.Udělal mi moc krásný zuby,on je tím prvním zubařem co mě zbavil fóbie ze zubařů.Je šikovný a s ním zároven musím pochválit i paní laborantku,sestřičky,paní recepční.Je tam supr parta správných lidí,kam se budu ráda vracet na Dentální hygienu.Kdybych měla jet světa kraj,tak vždy jenom tam i když jedu jen z Kavrlíku od Kašperek.Moc Vám děkuji :)

Dnes jsem byl u pana doktora se 4 letou holcickou ,ktara mela na trhani snad 2 cm koren v zoubku.nebylo to vubec snadne,ale pan doktor se choval velice profesionalne a moc mu za dnesek dekuji.

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Pan MUDr. Marek Matoušek je obrovská kapacita nepoznal jsem ve svém životě (a to už jsem zde téměř půl století) většího odborníka a zároveň charakternějšího profesionála.
26 let pracuji v SRN. Úroveň zdravotnictví právě v SRN je bez toho abych urazil naše skvělé doktory mezi které právě patří pan Matoušek trošičku jinde .
K zubnímu lékaři se málo kdo těší a ani já nebyl výjímkou . Návštěvou stomatologické praxe pana doktora Marka Matouška se u mne vše změnilo a mohu jen doporučit všem kteří se návštěvy zubního lékaře bojí.
Profesionální přístup kompletního personálu stomatologické praxe podtrženo obrovskou profesionalitou člověka který dává své práci maximum možného ke spokojenosti ohledně našich zoubků.
Obrovská pochvala do Vimperka.
Všem mohu je doporučit.

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Panu doktorovi se nedá nic vytknou jak po stránce profesionální, tak osobnostní a moc mu děkuji za úsměv , který mi znovu vrátil

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny zuby

Skvělý doktor, skvělý přístup, fantastické prostředí, MUDr. Matoušek je třída, vřele doporučuji, paráda...

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny trhání osmiček, čtyrek

Pana doktora jsem musela navštívit kvůli trhání osmiček jelikož nejsem z Vimperka tak mi můj ortodontista doporučil tady pana MUDr. Matouška. Můj stomatolog se do toho pouštět nechtěl.
Musím říci perfektní přístup, profesionalita.
Je drahý ale dobrý zubař.

Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.