Marek Dobrkovský, gynekolog Pardubice

MUDr. Marek Dobrkovský

Gynekolog

Národních hrdinů 121, Pardubice
Ordinace prakt.lékaře - gynekologa

Musím souhlasit,že pan doktor,když nemá svůj den,umí být pěkně nevrlý.Ale zažila jsem i situaci,kdy se mě právem zastal,za to jsem vděčná. Myslím,že toho mají se sestřičkou moc.Dovolat se k nim je skoro zázrak. Vyřizování mých záležitostí před jinými pacienty mi také je nepříjemné.Ale po mých minulých zkušenostech s gynekology ,zaplať bůh za pana doktora Dobrkovského!

Teda koukám, že člověk se nezavděčí všem, jen by mě zajímalo, jak si pan doktor asi říká o peníze. Z mé zkušenosti a zkušenosti všech mých známých co k němu chodí vím, že se pan doktor spíš snaží o opak. Ono také jak člověk s člověkem jedná a jakým tónem s ním hovoří, tak se nesmí divit, když ten druhý mu to vrací stejně a uplně nejlepší, kdy si pacient sám určí diagnozu a trvá si na svém... Ohledně toho volání, když máte problém, tak je rozhodně lepší tam přijít, sestřička nikdy nikoho nevyhodí, jen si počkáte, ale co mám zkušenost, snaží se brát jakmile to jde a stím frmolem co tam má, nemůže vysedávat na telefonu, ale to zajisté víte sami, pokud tam chodíte, že každou chvíli stojí přede dveřmi 10 pacientek co nutně potřebují, prášky, radu, injekci, cokoliv. Jsou také ordinace, kam se máte šanci dovolat pouze jednou v měsíci, když máte štěstí. Tohle plivání špíny je dosti trapné, ale každý má právo na svůj názor. Jinak pan doktor má velice dobré jméno a zaslouženě. Ale, je to váš názor.

jsem pacientkou necele dva roky,do teto doby jsem nastesti nikdy krome prevence navstevu nemusela podnikat,ale nyni se mi objevil problem a ja zitra budu poprve volat,ze chci prijit co nejdrive na vysetreni.. souhlasim s predchozimi prispevky, ze je tezke se dovolat a ze maji velmi casto dovolenou.. nepusobi to na me moc dobre,pokud vim,ze se mozna nedovolam.. no uvidim zitra :-(