Zavádění zubních implantátů

Erpet Medical Centrum s.r.o.
Pštrossova 10, Praha

Zavádění zubních implantátů

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Výtečný profesionál a skvělý člověk, to se vidí málokdy.... Díky!

Zcela profesionální přístup, který se v Česku moc nevidí. Vše pečlivě vysvětleno, zákrok proběhl velmi rychle, což svědčí o profesionalitě pana doktora a především to znatelně krátí i dobu následného hojení. Mně osobně bylo skoro líto, že to šlo tak rychle, pan doktor udělá z trhání osmičky doslova wellness :)

Protože jsem byl velmi spokojený s průběhem trhání osmičky u pana doktora, hledal jsem na internetu, jestli je možné jeho práci někde ohodnotit. Narazil jsem na tento server a k mému potěšení pan doktor už byl na prvním místě. Takže mohu jen podtrhnout vše pochvalné co je zde psáno od jiných pacientů. Během zákroku mě pan doktor podrobně informoval co bude dělat, po zákroku mě vysvětlil co dělat, aby to moc nebolelo a rychle ze to zahojilo. Díky tomu jsem cca po týdnu byl už téměř v pořádku. Velice děkuji panu doktorovi za jeho přístup k pacientům a průběh operace.

Poprvé sem šla s osmičkou na zubní chirurgii. Pan doktor vše vysvětlil, zákrok byl během chvilky za mnou a ani po odeznění anestezie mě nic nebolelo a to i přes šití dásně, takže když bylo potřeba vytrhnout další, hned sem věděla kam volat...

Velmi dobrý odborník, ochotný okamžitě pomoci v akutních případech. Trpělivě napravoval, co jiný pokazil.

Velmi profesionální a citlivý...

Opravdu profesionál. Vždy vše vysvětlí, co a proč dělá. Trhání osmiček se už nebojím.

Jsem čerstvě po vytržení své první osmičky a musím se přidat k zástupu spokojených pacientů. Kdyby nešlo otrhání zubu, ta snad řeknu, že to byl velice příjemný zážitek :) Takhle nějak si představuji ty kliniky na západě z filmů, kde se pacientům dostane špičková péče i zacházení. Pokud se k panu Boškovi chystáte na osmičky, nemáte se čeho bát :) Pan doktor i sestřička byli milí a profesionální. Všechno vysvětlili, celou dobu jsem věděla, co se děje, co se bude dít a co mám čekat. Nebolelo to skoro vůbec, celý zákrok byl citlivý a pokud mohu hodnotit z pozice laika, pan doktor je velice šikovný. Je to zkrátka člověk na svém místě a je škoda, že takových doktorů u nás není víc.

Na trhání jsem byla předevčírem, přestože jsem měla z trhání panickou hrůzu, u pana doktora se mi dostala nadstandardní péče, sestřička příjemná, pan doktor velice citlivý a o všem předem informoval. Žádný otok, bolest minimální. Pan doktor je mistr v oboru ; )

Po vytrhnutí osmičky jsem si říkal, že sem musím napsat hodnocení -- to nejlepší. Z obavy bolestí po osmičce, kterou mi dělali ve fakultní nemocnici v Olomouci, jsem si nechal pouze ošetřovat zánět, nechtěl jsem to nechat vytrhnout hned kvůli důležité události, abych pak netrpěl bolestí po zákroku, ale když jsem šel na zákrok samotný, tak jsem potom litoval, že jsem si to nenechal vytrhnout ihned! Špičková anestezie bez bolesti, doktor mi radil, čím potom předejít bolesti po odeznění anestezie a jak pečovat o vzniklou ránu. Doufám, že tento pan doktor nebude utíkat někam na západ.