Zavádění zubních implantátů

Erpet Medical Centrum s.r.o.
Pštrossova 10, Praha

Zavádění zubních implantátů

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Pan doktore, moc děkuji, že jste perfektně zvládl i takovou hysterku ( při umrtvení patra ), jako jsem byla já :) Vysoce profesionální a lidský přístup, při vytrežení osmičky :) DĚKUJU!

Po přečtení předchozích názorů jsem byla na ošetření u pana doktora opravdu zvědavá. :) Nezbývá mi ale nic jiného, než s nimi beze zbytku souhlasit.

Nemohu jinak než souhlasit s kladným hodnocením ostatních. Pan doktor je opravdu machr a má až neuvěřitelné perfektní přístup k pacientům !!!!!!

Dnes jsem podstoupil extrakci osmičky - díky panu Doktorovi to proběhlo bez bolesti a problémů, perfektně mě připravil a vysvětlil průběh. Díky tomu se k trhání dvou zbývajících mohu odhodlat bez zbytečného strachu.

Děkuji panu doktorovi za velmi profesionální a citlivý přístup. Vytržení osmičky proběhlo rychle a bez komplikací včetně následného hojení. Všem vřele doporučuji!

Dnes jsem byl na vytažení stehů po vytržené osmičce.Pan doktor je velice sympatický, na všechno vás připraví a nakonec provede bezbolestný zákrok.Určitě všem doporučuji :)

Touto cestou bych chtela podekovat panu doktorovi a jeho kolektivu za velmi profesionalni pristup, prijemne vystupovani a velmi osobity pristup v peci o pacienta. Behem tri mesicu jsem si musela nechat vytrhnout tri osmicky a diky panu doktorovi jsem tento zakrok zdarne zvladla. Vice takovychto doktoru a chodit k zubari uz nebude nocni murou. Preji jen same dobre pacienty a pohodovy zivot....

Obrovská spokojenost s panem doktorem Boškou. Je to zubař s velkým "Z". Měla jsem žádanku na vytrhnutí 2 spodních osmiček a moc jsem se bála. Jedna byla venku úplně, druhá skoro vůbec. Při první návštěvě mi pan doktor doporučil je vytrhnout postupně a já souhlasila. První osmička byla co by dup venku, pan doktor mi při zákroku říkal, co bude dělat, takže všechen strach opadl a já byla nadšená. Ten den jsem si vzala jeden prášek od bolesti-preventivně a pak u jsem jen ledovala a nebolelo to. Na 2 zub jsem šla akutně bez objednání, protože mě hrozně bolel a ikdyž nebyl skoro vůbec venku, tak to bylo zase raz dva a ani mi to pan doktor nemusel šít. No výsledek je takovej, že jsem z pana doktora nadšená, je to opravdu profesionál a všude ho budu doporučovat. A nejradši bych si nechala vytrhnout i ty vrchní, když je to taková pohoda:). Doporučuji moc.

Mohu jen potvrdit všechny kladné názory, které jsem si zde přečetla. Výborný pan doktor udělal z vytažení dvou kořenů příjemný až povznášející zážitek.

Byla jsem u pana doktora pouze na ambulantním zákroku, protože moje paní doktorka měla dovolenou, ale přestože jsem nebyla objednaná a jeho pomoc trvala asi hodinu a půl a venku měl plnou čekárnu objednaných pacientů, neztrácel vysoce profesionální přístup, úsměv a ochotu. Hodnotím velice kladně, více takových v ČR!