Zavádění zubních implantátů

Erpet Medical Centrum s.r.o.
Pštrossova 10, Praha

Zavádění zubních implantátů

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

je to zubařský Bůh. Ikdyž jsem velkej chlap, bál jsem se trhání 8 docela dost. Dvě už mám venku, ikdyž se s tou spodní hodně nadřel, tak jsem u něj byl docela v klidu. Ani potom nebyly žádné komplikace, tak ještě dvě a budu mít klid. Tomuhle zubaři klidně důvěřujte!

Děkuji panu doktorovi a jeho sestřičce za velmi lidský přístup k pacientům. Před zákrokem, kterému jsem se několik let ze strachu úspěšně vyhýbala, mi sdělil, že se jedná o chirurgický zásah, ale nebudu cítit vůbec žádnou bolest a vysvětlil mi, jak bude probíhat. Dohodli jsme se, pokud to bude možné, že půjdou ven současně dvě osmičky, v průběhu mne klidným a tichým hlasem informoval o každém jednotlivém kroku, který bude následovat a 40 minut posezení v zubařském křesle proběhlo zcela bez bolesti i přes to, že spodní osmička byla schovaná v dásni, rostlá horizontálně do sedmičky. Mám ještě jednu osmičku čekatelku na vytažení a už teď vím, že tentokrát do ordinace nepůjdu jako na popravu  S tak profesionálním a současně empatickým přístupem na zubní chirurgii jsem se dosud nesetkala, moc děkuji a doporučuji všem

Nejlepší, nejlepší, nejlepší! Kdo se bojí, doporučuji jít k němu. Pomalu ani nepoznáte, že zub už máte venku, už mám od něj vytrhnuté 3 osmičky, ještě mě čeká jedna a je jasný že půjdu k němu. Vytrhnutí trvalo 5 minut :). Doporučuji ho, všude kde můžu.

Vytrhnul mi osmičku a šestku tak rychle a bezbolestně ani jsem nemohl uvěřit, že už je to venku a zeptal se jestli ano. Přidal ještě několik stehů aby rána snáze zarostla. Šít umí také velmi dobře. Zkrátka je odbornik jakých jsem za svůj život mnoho nepotkal. Děkuji a doporučuji.

Naprosto skvělý přístup, trhání osmičky prakticky bez bolesti. Pan doktor vše vysvětlí a během trhání upozorňuje co se bude dít. Rozhodně doporučuji.

Dnes jsem byla kvůli velké bolesti osmičky donucena přijít mimo objednání k panu doktorovi. Bohužel mám panický strach ze zubařů a abych byla schopna dojít, musela jsem si vzít Diazepam. Mohu říct, že pan doktor Boška byl dokonalý profesionál, uklidnil mne jako žádný zubař před ním, dokonce jsem si i sama sedla do křesla, což je téměř na úrovni zázraku. Bolavá osmička byla během 10minut venku. Sestřička je také hvězda! Čeká mne ještě jedno trhání osmičky a téměř se na to těším.

Rozhodně doporučuju.... za dvě minuty nebylo po osmičce ani památky... respektive mám ji teď doma na památku ;) A to jsem ani nemusela nic říkat, pan doktor mi vyčetl z očí, že si ji chci nechat ;)

K panovi doktorovi som sa dostal na odporucenie svojho zubara o vytrhnutie zubu. Ak sa da dosiahnut dokonalosti vo svojej profesii, tak pan doktor Boska ma k nej docela blizko. Pristup, sposob akym vytrhol zub atd... zasluzenych 5 hviezdiciek

U pana doktora jsem absolvovala extrakci narostlé osmičky (jen z poloviny) min. týden. Nutno přiznat, že bohužel - asi jako každý z nás, trpím panickou hrůzou ze zubařů. Díky panu doktorovi to byl pro mě naprosto skvělý zážitek v podobě vysvětlení průběhu celého zákroku, rychlé akce a samozřejmě i vysvětlení, jak se o chrup starat po zákroku. Žádný otok, žádná bolest, žádná modřina, horečka, vůbec nic. Od tohoto pana doktora naprosto nic nebolí. Už tedˇ vím, že i příště vyhledám jeho služeb, je ten NEJLEPŠÍ a musím říct, že díky němu jsem se přestala bát dalšího takového potenciálního-podobného zákroku :) Všem, co tento podobný zákrok čeká, přeju rychlé zotavení a určitě se svěřte do rukou tohoto pana doktora, troufám si říct, že v celém Brně lepšího NENAJDETE, protože nikdo takový už tu bohužel neexistuje.
Kuchyňková H.

K panu Dr. Boškovi jsem se objednal právě na základě výborného hodnocení od jeho pacientů (včetně velmi pozitivních písemných ohlasů) zde na znamylekar.cz. A shledal jsem, že je opravdu výborný - klidný, příjemný, vše vysvětlí, naopak když je potřeba rychlá akci bez zbytečného pacientova přemýšlení a obav, jedná bez váhání. Moje velká a nakřivo rostlá osmička se díky němu odporoučela ven z mých úst ještě značně rychleji a bezproblémověji, než jsem vůbec čekal. Jak už tu psal někdo dříve: když člověk čeká, že to teprve začne, tak to už je konec... :-) Tedy, jeho sestřička je také velmi příjemná.