Otinoves 224, Prostějov

Umístění: jiné místo Jiný

Absolutně nechápu negativní recenze..
Pan doktor Bilík vedl můj porod (9/2020), byl velmi empatický, všechno vysvětlil, jen díky němu nemám jediné poranění, a i když byl porod bolestivý, v konečném důsledku byl krásný.

Umístění: Ordinace Screening 1. a 2. trimestr

S panem doktorem mám velice pozitivní zkušenost. Byl velice milý, ochotný a profesionální jak při prvním screeningu, tak i při druhém. Ochotně zodpověděl moje dotazy. Pana doktora mohu jen doporučit ☺️

Umístění: jiné místo porodnické operace

Nevím je zde hodně negativních hodnocení ale já osobně si nemůžu stěžovat pan doktor vedl můj akutní císařský řez malá byla otočená na příčku a ještě nějak zešikma, takže problém, ale vše proběhlo si myslím v pořádku, pan doktor mě chodil navštěvovat na JIP a nasledně i na pokoj vždy byl velice příjemný vždy mi vysvětlil vše co jsem chtěla vědět s malou si povídal vážně si nemůžu stěžovat....dokonce jsme si i zasmáli při vytahování drénu z břicha

Vazene maminky,zeny.Sice nejsem pacientkou pana Bilika ale jako druhorodicka jsem parkrat mela tu cest.Jak na genetice tak i bezna prohlidka po ozvach.Za sebe a sve zkusenosti musim tedy vyjadrit svoji spokojenost.S neochotou z jeho strany jsem se absolutne nesetkala...ba naopak.Pohral si i s nasi dvouletou dcerkou,ktera s manzelem cekala na chodbe...a dceri se to moc libilo.Vysetreni naprosto v pohode a setrne.Pan doktor byl vzdy prijemne naladeny a tak i nejaky zertik probehl.Za me tedy mohu rict,ze tento neuprdeny a vtipkujici lekar je moje krevni skupina a kdyz pri vysetreni neni ticho a jen oficiality tak mne to vyhovuje.Jeho vtipne poznamky musi maminky brat jako vtip a tudiz s rezervou.Tento lekar je profik a kdyby melo byt nejhur tak o vaznych vecech vtipne poznamenavat nebude.Dokud vtipkuje pak vezte,ze neni nic tak vazneho.Tohoto lekare vzdy rada vidim a hrde se k nemu hlasim.Nemit v tehotenstvi takove potize tak uz jen kvuli jeho vysetrenim bych klidne mela treti dite :) Pane Biliku,za me JEN TAK DAL.

Tak jsem taky navštívila pana doktora na genetickém vyšetření v I. trimestru. Připravena podle recenzí na nejhorší, jsem byla celkem mile překvapena. Není teda moc ukecaný, a dalo by se říct, že byl celkem milý. Nebyl ani sprostý ani arogantní, ale dostat z něho nějaké informace, nebylo moc lehké.

Dnes jsem byla u pana doktora na genetickém vyšetření v II. trimestru a mohu jen chválit, perfektní přístup, nemám co bych vytkla, mohu jen doporučit :)

DOBRÝ DEN,S PANEM DOKTOREM BILÍKEM MÁM SVÉ SKVĚLÉ ZKUŠENOŠTI JAKO MAMINKA 3 DĚTÍ HO MŮŽU VŘELE DOPORUČIT,PŘIŠLA SEM K PANU DOKTOROVI POPRVÉ PŘED 7 ROKY A NIKDY TOHO NEBUDU LITOVAT,PROŠEL SI SEMNOU VŠEMI TĚHOTENSTVÍMI I PORODY A NEZAŽILA SEM NIKDY LEPŠÍHO A ZODPOVĚDNĚJŠÍHO LÉKAŘE,KTERÝ VÁM I PŘI BOLESTIVÉM PORODU DODÁ SÍLU A ODVAHU.VŠEM MŮŽU JEN DOPORUČIT DÍKY

Včera jsem u MUDr. Bilíka byla na screeningovém vyšetření v I. trimestru. Pan doktor byl milý, příjemný, vstřícný, odpověděl mi na všechny dotazy. Jediné co mohu hodnotit negativně, že jsem v čekárně čekala 1,25 hod a to i přes to, že jsem byla objednaná a přišla včas (pan doktor ordinoval, ale zřejmě měl moc pacientek). Pana doktora hodnotím jak dobrého. Za cca 1,5 měsíce jdu k němu na další vyšetření, tak opět přidám hodnocení.

Velmi šikovný lékař, komunikativní a chápavý.

Pana doktora Bilíka mohu jedině doporučit,je to skutečný profesionál a velice milý a usměvavý člověk.Vyšetření od něj je velmi ohleduplné,vše perfektně vysvětlí a je velice pečlivý.Je to ten nejlepší gynekolog ke kterému jsem kdy chodila.