Otinoves 224, Prostějov

Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel k Dr. Bilíkovi nemůžu říct nic dobrého. Byla jsem na genetice v 1.trimestru a příště už nikdy, raději do Olomouce. Doktor byl arogantní, nic jsem se nedozvěděla, asi měl problém mluvit. Vyloženě mi přišlo, že ho obtěžuji a zdržuji. Měla jsem strach se na něco zeptat. Chtěla jsem fotku a radu, kterou by si vybral. Poradil mi, že žádnou, že ani jedna za to nestojí. Z ordinace jsem odcházela naštvaná, později mi bylo spíše do breku. Přístup prostě hrozný :(

Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel i já se musím podělit s negativní zkušeností na pana doktora. A během těhotenství se mu budu již vyhýbat obloukem. Na začátku těhotenství jsem začala nečekaně silně krvácet. Jelikož již můj lékař nebyl v ordinaci vyrazila jsem na pohotovost. Zde jsem hodinu čekala, samozřejmě velice nervozni. Chápu, že pan doktor mohl mít něco důležitého. Už při jeho příchodu bylo vidět že ho asi obtěžuji že jsem vůbec dorazila. Arogantní prupovídky během vyšetření nebudu ani komentovat. Aniž bych cokoli řekla nebo naznačila jelikož jsem se během vyšetření klepala a nebyla schopná slova, závěr vyšetření zakončil tím, že jestli je mi celé těhotenství ukradené, tak ať mu tady podepíšu revers. Tak jsem na něj vykulila oči a on tedy podotkl že jinak si mě tedy nechají v nemocnici.

Umístění: Ordinace 3D Ultrazvuk

S doktorem Bilíkem mám velmi negativní zkušenosti. Není mým ošetřujícím gynekologem, ale v druhém trimestru těhotenství jsem s němu objednala na NEPOVINNÝ 3D ultrazvuk- chtěli jsme mít památku, třeba i videem a fotkama, jak nabízí. Přišli jsem s partnerem do ordinace a pan doktor mi začal provádět 2D ultrazvukové vyšetření- to co se dělá ve 20. týdnu těhotenství a kteé jsem už podstoupila u svého gynekologa bez negativního výsledku. Při mém dotazu že jsem se ale objednala na 3D ultrazvuk, řekněme zážitkový, a toto vyšetření už mám za sebou se začal a pokud by šel udělat video záznam, se začal rozčilovat, že má přístroj rozbitý a že mu 3D nefunguje a že bych musela za video a 3D zaplatit, s čímž jsem tam samozřejmě šla. Chvíli s přístrojem šachoval a nakonec nás s přítelem odbyl, že prostě udělá 2D a hotovo. Udělal mi mi podrobné vyšetření, to bylo v pořádku, nebýt toho, že už jsem ho tedy jednou absolvovala. Po vyšetření a našem dotazu, zda by nám tedy mohl udělat aspoň nějakou fotku se začal zase rozčilovat, že pokud tedy chceme nekvalitní, tak ji máme mít.... Hrůza. Takhle arogantního doktora jsem ještě neviděla. Odešli jsme s partnerem naštvaní, bez 3D záznamu, kvůli kterému jsme tam šli, abychom viděli miminko trochu více zřetelněji.
Teď už vím, že se doktoru Bílíkovi budu vyhýbat obloukem.

Byla jsem u pana doktora na pohotovosti s bolestmi břicha a moje zkušenost není moc příznivá. Choval se podrážděně a arogantně. Nakonec mi doporučil ibalgin, který nezabral a druhý den mě operovali.

Pan doktor Bilík se neumí k pacientkám chovat, když mají nějaký problém, tak jim ho nedostatečně vysvětlí a naopak je vystraší tím nejhorším ,,scénářem", kterým to může skončit. Byla jsem u něho na vyšetření a tvrdil mi, že mám jeden výsledek u miminka hraniční a mám se objednat na kontrolní UZ až za dva týdny. Mezitím jsem byla strachy bez sebe, co to bude znamenat, protože padala silná slova (např. mi řekl, že mít to on, nebo já, tak prý už jsme oba mrtví), atd..Nakonec se u jiného lékaře zjistilo, že tam žádný hraniční nález není, že je všechno v pořádku a když jsem se ptala, jak je to možné, tak mi doktor řekl, že miminko mohlo být pouze špatně otočené a proto to vyšlo jako hraniční nález. Naprosto nechápu, proč si to předtím doktor ještě jednou nezkontroloval a nepřiznal raději chybu, než aby vykládal takové nesmysly a jen mě k smrti vystrašil. Není to první negativní názor na tohoto doktora, bohužel jsem nečekala, že budu jednou z pacientek, která bude mít také takovou zkušenost, žádné mamince bych tohle nepřála! Takže rozhodně na genetiku běžte raději do Olomouce, je tam úúúúplně jiný přístup a lidské jednání.

Před lety u mého prvního těhotenství jsem u MUDr. Bilíka byla na UZ a doktor byl opravdu fajn. O to víc mě překvapilo vyšetření u něj při druhém těhotenství o pár let později. Bohužel, musela jsem kvůli žlučníkovému záchvatu v noci na pohotovost a jelikož jsem byla jen pár týdnů těhotná, poslali mě na vyšetření na gynekologickou ambulanci. Tam jsem čekala v bolestech asi půl hodiny, ale to bych ještě i pochopila, kdo ví, třeba byl pracovně zaneprázdněný. Ovšem co jsem nedokázala překousnout bylo chování pana doktora Bilíka, který měl tu noc službu. Velice arogantní jak ke mně, tak k asistující sestře. Asi jsem ho probudila..... to jsem si dovolila moc. Ironické poznámky apod., nepříjemmý..... bylo mi do breku. Kdyby mi nebylo tak bídně, tak si to nenechám líbit. Doufám, že už se s tímto doktorem v jeho službě nesetkám.

Je mi líto ,že to musím takhle napsat,ale většího AROGANTNÍHO,NEOCHOTNÝHO A NEPŘÍJEMNÝHO doktora jsem nemohla narazit!!!Jako druhorodička jsem si myslela,že bývá porod lepší a docela jsem se i na něj těšila.Ale teď po porodu můžu říci,že do třetího bych už nešla a jen díky takovýmu člověku co může to zabrde.Nemít u sebe manžela a super porodní asistenky tak nevím kde bych dneska byla...asik v jiném světě...Je opravdu příjemné když kolabujete na boxu,teče Vám z nosu krev a pod...doktor odmítne vás přijít vyšetřit,protože se poptřebuje vyspat...a ráno má ještě hodně nevhodné připomínky..Takový člověk nemá v tomto oboru co pohledávat!!!když je tak neochotný a obtěžujeho služba v noci..Zbytečně se pak díky jednomu arogantnímu člověku kazí pověst celému personálu a porodnici..Jediný co mě těší,že je dcera zdravá,kdyby se prokázalo že by byla postižená příčinou zanedbaného porodu...no nechci si to ani představit co by se dělo!! Na bolest při porodu člověk zapomene rychle,ale na bolest co vám způsobí doktor se zapomíná hodně těžko....tak že at mi nikdo netvrdí že je tohle super lékař!!!!JE TO OPRAVDU AROGANTNÍ ,NEOCHOTNÝ A NEPŘÍJEMNÝ ČLOVĚK CO SE RÁD VYŽÍVÁ ,KDYŽ MŮŽE MAMIMU NECHAT TRÁPIT A ON SE ÚŽASNĚ BAVÍ!!!!!!

Tento lékář nám byl doporučený jako velmi dobrý,ba jako nejlepší odborník a tak jsme tomu věřily.Měl dceři zjistit laparoskopický příčinu bolesti břicha.Dopadlo to katastrofálně,jsme rádi,že dcera vůbec přežila.Bez jejího souhlasu a také bez přítomnosti chirurga jí odstranil slepé střevo,které bylo v pořádku,následně ji pahýl o slepém střevu špatně zášil a ji víc jak týden unikal obsah střeva do bříšní dutiny,již druhý den měla vysoké hodnotyCRP,on přesto tvrdil,že neví čím to může být,že při operací nedošlo k úniku obsahu střeva .Nakonec jí dělali reoperaci,opět jí dělal tento odborník,tentokrát za přítomnosti primáře a opět bez přítomnosti chirurga,těm ji předali až o čtyři dny pozdějí.takže prodělala další operací,při které jí zachraňovali život,skončila na JIPce s těžkým zánětem pobřišnice.Druhou operaci jí dělali až po devíti dnech a s CRP přes 400,přitom již hodnoty nad 60 značí bakteriální zánět.Dnes, díky péči tohoto lékaře a taky odborníku na prostějovské gynekologií,nemůže mít dcera ve svých 25 letech děti,dělají se jí srůstty v jizvě má kýlu a taky má chronické bolesti břicha. Nevím kdo na tohoto doktora může pět chválu,mám dojem,že lékařskou fakultu vystudoval jako někteří naši právnici v Plzni.

Je mi líto, že doktor s tímhle vystupováním a přístupem je právě v tomto oboru...sama jsem se s ním setkala na akutní pohotovosti a málem nám vzal "miminko", jen proto že podle něj je těhu "nepreferující" aniž by mě prohlédl, díky ale obětavé doktorce, která mu stála za zády, a okamžitě mi udělala ultrazvuk, jsme boj vyhráli a druhý den se ukázalo, že se vyplatito čekat a hormony vystoupili...pan doktor ale čekat nehodlá, vše bere HNED...a druhý den ještě frajersky přišel k mému lužku ve nemocnici a myslíte že se omluvil...? ne...jen kroutil hlavou jako ...prostě je mi to líto a doufám že se už s ním nesetkám a pokud ho zastihnu u porodu, mám právo odmítnout a nechci ho!!!

Pan doktor je arogantní k pacientům i k ostatnímu personálu, bezohledný a bez špetky soucitu. Po porodu do potrhané a zašité ženy s dalšími komplikacemi bez jakékoliv empatie šťoural a nepřestal ani ve chvíli kdy mu bylo jasné, že nic neví a musí o radu požádat zkušenější kolegy. Díky němu byly 2 hodiny po porodu opravdovým hororem. Doufám, že ho už nikdy nepotkáme a nepřejeme to ani dalším.