Otinoves 224, Prostějov

Absolutně nechápu negativní recenze..
Pan doktor Bilík vedl můj porod (9/2020), byl velmi empatický, všechno vysvětlil, jen díky němu nemám jediné poranění, a i když byl porod bolestivý, v konečném důsledku byl krásný.

Bohužel k Dr. Bilíkovi nemůžu říct nic dobrého. Byla jsem na genetice v 1.trimestru a příště už nikdy, raději do Olomouce. Doktor byl arogantní, nic jsem se nedozvěděla, asi měl problém mluvit. Vyloženě mi přišlo, že ho obtěžuji a zdržuji. Měla jsem strach se na něco zeptat. Chtěla jsem fotku a radu, kterou by si vybral. Poradil mi, že žádnou, že ani jedna za to nestojí. Z ordinace jsem odcházela naštvaná, později mi bylo spíše do breku. Přístup prostě hrozný :(

Bohužel i já se musím podělit s negativní zkušeností na pana doktora. A během těhotenství se mu budu již vyhýbat obloukem. Na začátku těhotenství jsem začala nečekaně silně krvácet. Jelikož již můj lékař nebyl v ordinaci vyrazila jsem na pohotovost. Zde jsem hodinu čekala, samozřejmě velice nervozni. Chápu, že pan doktor mohl mít něco důležitého. Už při jeho příchodu bylo vidět že ho asi obtěžuji že jsem vůbec dorazila. Arogantní prupovídky během vyšetření nebudu ani komentovat. Aniž bych cokoli řekla nebo naznačila jelikož jsem se během vyšetření klepala a nebyla schopná slova, závěr vyšetření zakončil tím, že jestli je mi celé těhotenství ukradené, tak ať mu tady podepíšu revers. Tak jsem na něj vykulila oči a on tedy podotkl že jinak si mě tedy nechají v nemocnici.

Umístění: Ordinace Screening 1. a 2. trimestr

S panem doktorem mám velice pozitivní zkušenost. Byl velice milý, ochotný a profesionální jak při prvním screeningu, tak i při druhém. Ochotně zodpověděl moje dotazy. Pana doktora mohu jen doporučit ☺️

Umístění: jiné místo porodnické operace

Nevím je zde hodně negativních hodnocení ale já osobně si nemůžu stěžovat pan doktor vedl můj akutní císařský řez malá byla otočená na příčku a ještě nějak zešikma, takže problém, ale vše proběhlo si myslím v pořádku, pan doktor mě chodil navštěvovat na JIP a nasledně i na pokoj vždy byl velice příjemný vždy mi vysvětlil vše co jsem chtěla vědět s malou si povídal vážně si nemůžu stěžovat....dokonce jsme si i zasmáli při vytahování drénu z břicha

Umístění: Ordinace 3D Ultrazvuk

S doktorem Bilíkem mám velmi negativní zkušenosti. Není mým ošetřujícím gynekologem, ale v druhém trimestru těhotenství jsem s němu objednala na NEPOVINNÝ 3D ultrazvuk- chtěli jsme mít památku, třeba i videem a fotkama, jak nabízí. Přišli jsem s partnerem do ordinace a pan doktor mi začal provádět 2D ultrazvukové vyšetření- to co se dělá ve 20. týdnu těhotenství a kteé jsem už podstoupila u svého gynekologa bez negativního výsledku. Při mém dotazu že jsem se ale objednala na 3D ultrazvuk, řekněme zážitkový, a toto vyšetření už mám za sebou se začal a pokud by šel udělat video záznam, se začal rozčilovat, že má přístroj rozbitý a že mu 3D nefunguje a že bych musela za video a 3D zaplatit, s čímž jsem tam samozřejmě šla. Chvíli s přístrojem šachoval a nakonec nás s přítelem odbyl, že prostě udělá 2D a hotovo. Udělal mi mi podrobné vyšetření, to bylo v pořádku, nebýt toho, že už jsem ho tedy jednou absolvovala. Po vyšetření a našem dotazu, zda by nám tedy mohl udělat aspoň nějakou fotku se začal zase rozčilovat, že pokud tedy chceme nekvalitní, tak ji máme mít.... Hrůza. Takhle arogantního doktora jsem ještě neviděla. Odešli jsme s partnerem naštvaní, bez 3D záznamu, kvůli kterému jsme tam šli, abychom viděli miminko trochu více zřetelněji.
Teď už vím, že se doktoru Bílíkovi budu vyhýbat obloukem.

Vazene maminky,zeny.Sice nejsem pacientkou pana Bilika ale jako druhorodicka jsem parkrat mela tu cest.Jak na genetice tak i bezna prohlidka po ozvach.Za sebe a sve zkusenosti musim tedy vyjadrit svoji spokojenost.S neochotou z jeho strany jsem se absolutne nesetkala...ba naopak.Pohral si i s nasi dvouletou dcerkou,ktera s manzelem cekala na chodbe...a dceri se to moc libilo.Vysetreni naprosto v pohode a setrne.Pan doktor byl vzdy prijemne naladeny a tak i nejaky zertik probehl.Za me tedy mohu rict,ze tento neuprdeny a vtipkujici lekar je moje krevni skupina a kdyz pri vysetreni neni ticho a jen oficiality tak mne to vyhovuje.Jeho vtipne poznamky musi maminky brat jako vtip a tudiz s rezervou.Tento lekar je profik a kdyby melo byt nejhur tak o vaznych vecech vtipne poznamenavat nebude.Dokud vtipkuje pak vezte,ze neni nic tak vazneho.Tohoto lekare vzdy rada vidim a hrde se k nemu hlasim.Nemit v tehotenstvi takove potize tak uz jen kvuli jeho vysetrenim bych klidne mela treti dite :) Pane Biliku,za me JEN TAK DAL.

Byla jsem u pana doktora na pohotovosti s bolestmi břicha a moje zkušenost není moc příznivá. Choval se podrážděně a arogantně. Nakonec mi doporučil ibalgin, který nezabral a druhý den mě operovali.

Tak jsem taky navštívila pana doktora na genetickém vyšetření v I. trimestru. Připravena podle recenzí na nejhorší, jsem byla celkem mile překvapena. Není teda moc ukecaný, a dalo by se říct, že byl celkem milý. Nebyl ani sprostý ani arogantní, ale dostat z něho nějaké informace, nebylo moc lehké.

Dnes jsem byla u pana doktora na genetickém vyšetření v II. trimestru a mohu jen chválit, perfektní přístup, nemám co bych vytkla, mohu jen doporučit :)