Adres

Jordana Jovkova 3253/5, Praha
LK Medical s.r.o. (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Bankovní převod, Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
775 76.....
241 76.....

Dentální hygiena (od 1 200 kč)

Bělení zubů (od 3 500 kč)

Preventivní prohlídky (280 Kč) + 9 Více

Ošetření zubního kazu (od 650 kč)

Bitewing (intraorální rtg) (150 Kč)

Výplň z kapslového amalgámu (od 650 kč)

Po ukončení střední školy jsem nastoupil na 1. Lékařskou fakultu UK v Praze, kde jsem se rozhodl pro studium zubního lékařství. Po úspěšném ukončení s...

• skřípání zubů
  • zubní kaz
  • nemoci zubů

Ukončené školy

• Absolovent 1. 1. LF UK v Praze.

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: LK Medical s.r.o.

K panu doktorovi již chodím zhruba třetím rokem. Bývaly časy, kdy jsem z návštěvy zubaře měl noční můry. Dnes vím, že vše je o lidech! Pan doktor je vždy usměvavý, profesionální a především jeho přístup k pacientům a kvalita jeho práce je excelentní! Zákroků jsem již podstoupil několik - od těch malých, až po čištění zubních kanálků a mohu říci, že jsem nikdy necítil bolest. Naopak vždy bylo přihlédnuto k mému pohodlí a k mé spokojenosti. Pokud budete mít tu možnost, určitě pana doktora navštivte. Dle mého názoru se jedná o špičkového doktora na svém místě!

Umístění: LK Medical s.r.o.

U pana doktora jsem absolvovala několik poměrně náročných ošetření. Pan doktor pracuje odborně, ohleduplně a velice pečlivě. O každém zákroku předem informuje, takže jsem pak byla více v klidu a bez stresu. Prostředí je velice příjemné a lidé kolem pana doktora jsou milí a laskaví. Pana doktora vřele doporučuji. Jana H.

Umístění: LK Medical s.r.o.

Nejlepší zubní lékař kterého jsem doposavad poznala, nadstandardně pečlivý, komunikativní, se skutečně osobním přístupem.

Dentální hygiena

• skřípání zubů
  • zubní kaz
  • nemoci zubů

Ukončené školy

• Absolovent 1. 1. LF UK v Praze.

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků